Proponujemy

Dwa pakiety, każdy z nich może być rozszerzony o dodatkowe opcje - indywidualne projekty rozwoju osobistego i zawodowego.

Badanie wewnętrznych potrzeb, czyli profil RMP + indywidualne omówienie

Dla tych, które chcą poznać szczegółowo swoje potrzeby, predyspozycje, talenty i wartości; ułożyć sobie motywacyjny plan działania.

  1. Po zamówieniu i wykonaniu testu online, otrzymasz Twój indywidualny profil motywacyjny RMP plus szczegółowy raport (34 strony). Dowiesz się z niego, jakie masz potrzeby wewnętrzne, mocne i słabe strony oraz co i w jakim stopniu Cię motywuje.
  2. Podczas indywidualnej sesji feedbackowej certyfikowany RMP-Master wspólnie z Tobą przeanalizuje Twój profil motywacyjny - odpowie on na nartujące pytania, pomoże wyciągnąć wnioski czy też obrać kierunek dalszej drogi. Rozmowa trwa około 60 minut i odbywa się osobiście lub zdalnie (przez telefon lub Skype).
Zamów profil

Pakiet dla par: dwa profile RMP + wspólne omówienie

Dla par, które chcą poznać i zrozumieć siebie i partnera oraz swój związek, a także rozwijać go. Wykonanie profili motywacyjnych pomaga komunikować się lepiej, właściwie identyfikować zachowania partnera i własne potrzeby w związku.

  1. Po zamówieniu i wykonaniu testu online, każde z Was otrzymuje swój własny, indywidualny profil motywacyjny RMP plus szczegółowy raport (34 strony). Dowiecie się z niego, jakie macie potrzeby wewnętrzne, mocne i słabe strony oraz co konkretnie Was motywuje i w jakim stopniu.
  2. Na sesji informacji zwrotnej certyfikowany RMP Master, wspólnie z Wami, analizuje Wasze profile motywacyjne z uwzględnieniem podobieństw oraz różnic w potrzebach i zachowaniach. Rozmowa pozwala rozpoznać i nazwać problemy, a także znaleźć dla nich rozwiązanie, przyjąć kierunek dalszej drogi życia dla każdej pary. Omawianie trwa około 75 minut i odbywa się osobiście lub zdalnie (przez telefon/skype).
Zamów profil

W Twoim profilu RMP znajdziesz m.in. odpowiedzi na następujące pytania

Jeśli nam się nie chce czegoś robić, brakuje nam motywacji, to najczęściej dlatego, że zadanie/wyzwanie, które sobie stawiamy nie jest zgodne z naszymi potrzebami czy systemem wartości. I żadna z technik czy porywających mów motywacyjnych nie spowoduje, że nagle polubimy zajęcie, do którego nie mamy serca. Żeby chciało nam się chcieć, trzeba ustalić swoje priorytety i styl życia wedle wewnętrznych potrzeb.

Reiss Motivation Profile® to indywidualna diagnoza 16 uniwersalnych potrzeb człowieka, która bardzo dokładnie pokazuje jaki model życia nas uszczęśliwi. Pokaże nam obszary, w jakich chcemy realizować się oraz te, których podświadomie szukamy w życiu. Pomaga odkryć to, czego sami często nie widzimy i uszeregować nasze potrzeby według ich ważności. Jeśli w naszym życiu znajdzie się więcej tego, co dla nas istotne, motywacja obudzi się sama, a wsparta odpowiednimi nawykami, będzie nam służyć każdego dnia.

RMP krok po kroku

Proponujemy dwa pakiety, każda z nich może być rozszerzony o dodatkowe opcje - indywidualne projekty rozwoju osobistego i zawodowego.

Wybierz pakiet ze strony, wypełnij formularz kontaktowy, a my prześlemy ci indywidualnego linka do dokonania płatności.

Jeżeli nie znalazłeś pakietu dla siebie - napisz do nas. Pamiętaj: to bardzo ważne, żebyś podał Twój poprawny adres e-mail - dzięki temu link do testu na pewno trafi do Ciebie.

W ciągu 12 godzin po zaksięgowaniu płatności otrzymasz link do testu RMP.

Wypełnij test w dogodnym dla siebie czasie na komputerze lub innym urządzeniu z dostępem do Internetu. Zajmie Ci to około 20 minut.

Najpóźniej w ciągu 12 godzin od wykonania testu wyślemy na Twój adres e-mail profil motywacyjny plus szczegółowy raport.

Otrzymasz 34-stronicowy raport, który składa się z kilku części: wprowadzenie - historia powstania i zalety badania RMP, Twój profil motywacyjny (wykres), Twój profil (pełny opis każdego z 16 motywatorów), zalecenia i ćwiczenia rozwojowe, ogólna część teoretyczna z przykładami kombinacji motywatorów.

Jeśli po zapoznaniu się z wynikami raportu stwierdzisz, że do ich interpretacji potrzebujesz wsparcia eksperta - nie wahaj się - skontaktuj się z nami w celu zaaranżowania indywidualnej rozmowy z certyfikowanym Reiss Profile® Masterem. W tym celu prosimy o kontakt.

rmp@reissprofile.pl
+48 22 299 26 70

Rekomendacje

Agnieszka Spiżewska

Założycielka Little Lab

„Inni mają piękny dom, inni biją rekordy w maratonach, inni mają mnóstwo pieniędzy. A mi nic z teg nie wychodzi. Czy jestem gorsza? Ja też mogę wszystko, tylko musze się inaczej do tego zabrać, zgodnie z moim profilem motywacyjnym. Każdego napędza coś innego. Ja jako idealistka, gdy założyłam stowarzyszenie, które robi dużo dobrego dla dzieci, czuję się jak ryba w wodzie i już wiem dlaczego.
Agnieszka Spiżewska

Anna Maria Jaskólska

Coach, konsultant HR

Rozwiązywałam wiele testów osobowości, ale ten daje coś więcej – skupia się na motywacji wewnętrznej, pomaga określić, na co zwrócić uwagę w swoim życiu zawodowym, jak lepiej wykorzystać swoje naturalne zasoby, by ułatwić sobie życie, a także nadać większy sens swojemu działaniu.
Anna Maria Jaskólska

Igor Belczewski

Trener, coach

RMP to narzędzie, które pozwala odpowiedzieć na pytanie, czy i na ile środowisko, w którym na co dzień przebywamy, jest z nami zgodne, czy może wymaga ono zmian. Pomaga w lepszym dopasowaniu pracy, szczególnie gdy wciąż szukasz dla siebie miejsca na rynku pracy.
Igor Belczewski

Izabela Pahl

Dyrektor ds. zakupów

Pracuję na pełnych obrotach, zarządzam zespołem. Jestem matką 2,5 letniego synka. Jestem mężatką. Uczę tańca. Uprawiam aktywnie sport. Połączenie tych ról nie jest łatwe, ale z żadnej z nich nie chce zrezygnować. Kiedy otrzymała wyniki RMP zrozumiałam, jak mogę żonglować moimi talentami i co tak naprawdę sprawia, że ładują się moje akumulatory”
Izabela Pahl

Jakub Orłowski i Justyna Łoś

Wykonali profil motywacyjny dla par

Przystąpiliśmy do badania wspólnie, ucząc się porozumiewać, aby osiągać zamierzone cele. W momencie, kiedy słyszymy o czymś w oparciu o badania, jest nam łatwiej zrozumieć siebie nawzajem i nasze zachowania.
Jakub Orłowski i Justyna Łoś

Jolanta Christol

Prezeska Fundacji „Biznes to Sztuka”

Nawet jeśli robiłeś wiele testów z zakresu rozwoju osobistego, znajdź 20 minut i wykonaj Reiss Motivation Profile®. Sprawdzisz, czy naprawdę znasz samego siebie. Możesz dokonać bardzo ciekawych odkryć, szczególnie jeśli skorzystasz z omówienia z certyfikowanym masterem.
Jolanta Christol

Dr Małgorzata Brzeska

Coach, założyciel www.job-choice.net

Każdego motywuje i kręci co innego. Dlaczego na pewne rzeczy przeznaczamy czas chętniej niż na inne? Warto poznać swoje motywatory, aby świadomie wykorzystywać swoje mocne strony. Będę polecać to narzędzie moim klientom i znajomym zainteresowanym rozwojem osobistym.
Dr Małgorzata Brzeska

Monika Camlet

Coach, przedsiębiorca

Otrzymujesz wyniki i wszystko staje się proste i zrozumiałe – zaczynasz w pełni rozumieć swoje zachowania, zarówno obecne, jak i te z przeszłości. Pogłębiasz też świadomość, że ludzie są cudownie różni – to, że działają inaczej niż my nie znaczy, że gorzej. A ich zachowania wynikają z tego, co dla nich ważne, a nie z potrzeby działania na naszą niekorzyść. Co za ulga!
Monika Camlet

Z życia wzięte

Blog o motywacji w życiu

Uskrzydlenie Grupowe, czyli stan flow w zespole.

Uskrzydlenie Grupowe, czyli stan flow w zespole.

Jeden z dwunastu kroków dla zbudowania turkusowego zespołu to stworzenie środowiska w którym każdy z członków zespołu może rosnąć. Jest to środowisko odpowiedzialności, transparencji, zaangażowania i kreatywności, w którym członkowie często wchodzą w tak zwany stan flow. #StanUskrzydlenia, #StanPrzepływu, #StanGrupowegoUskrzydlenia. Poniżej zdradzam jeden z tych dwunastu kroków a wszystkie, opisane są w mojej książce „Świat …

Czytaj dalej
  • 16/07/2019

Dlaczego szkolenia motywacyjne nie działają? I co działa?

Dlaczego szkolenia motywacyjne nie działają? I co działa?

Szkolenia nie działają. Jeżeli uważasz, że sposób na  zwiększenie mocy przerobowych Twojego zespołu i osiągnięcie prawdziwej zmiany w jego efektywności, leży w wydawaniu pieniędzy na kolejne szkolenie, to przygotuj sobie pudełko chusteczek. Za chwilę poczujesz ogromne rozczarowanie. Badanie McKinsey & Co.  pokazało, ze jedynie 25% pracowników korporacji uważa, że szkolenia podnoszą ich wydajność w pracy. …

Czytaj dalej
  • 26/06/2019

Atak klonów: Na czym polega zarządzanie przez indywidualizację?

Atak klonów: Na czym polega zarządzanie przez indywidualizację?

  Zarządzanie przez indywidualizację nareszcie zawitało nad nadwiślańskie brzegi. Zacznijmy jednak od początku. Pytanie tak stare, jak sam kapitalizm: jak zaprojektować organizację i pracę, aby sprostać INDYWIDUALNYM potrzebom? Teorii, hipotez i autorskich wywodów jest co najmniej tyle, ile wynosi łączna suma nieprzespanych nocy sfrustrowanych menadżerów współczesnego świata. Dziś, w czasach prosperity i rynku pracownika, mówimy …

Czytaj dalej
  • 18/06/2019