Kilka miesięcy później siedziałyśmy razem w centrum Warszawy przygotowując nasz pierwszy wspólny projekt szkoleniowy. Po 6 latach spędzonych na wspólnych programach rozwojowych stwierdziłyśmy, że chcemy naszym klientom zaoferować coś więcej.

Zastanawiałyśmy się:

  • Co sprawia, że jedni osiągają swoje cele, a inni nie?
  • Dlaczego niektórzy są wytrwali w tym co robią, a inni nie?
  • Jak to jest, że jedni cieszą się każdą chwilą, nie posiadając nic, a inni nie cieszą się niczym, pomimo że mają bardzo wiele?

Po tym, jak trafiłyśmy na Reiss Motivation Profile, od razu wiedziałyśmy, że to jest odpowiedź na nasze pytania!
23go grudnia 2014 roku, niespełna kilka miesięcy po pierwszej rozmowie ze Stevenem, założyłyśmy Instytut Durkalskiego RMP Polska.
Edukujemy, prowadzimy szkolenia, seminaria i warsztaty związane z motywacją w biznesie i życiu prywatnym, jak również
przeprowadzamy certyfikację na RMP-Mastera.

Indywidualność, prostota i długotrwałe wyniki:

Naszą pracę rozpoczynamy od poznania potrzeb klienta. Proponowane przez nas rozwiązania charakteryzuje prostota. Tym co się dla nas liczy, jest wprowadzanie rozwiązań, które będą miały długotrwałe znaczenia w biznesie.

Biuro i praca zdalna:

Nasze biuro mieści się w Warszawie na urokliwej Saskiej Kępie. Tam przeprowadzamy szkolenia, spotykamy się z klientami i tymi, którzy chcą do nich należeć. Bardzo cenimy sobie zalety pracy zdalnej - wiele osób z którymi współpracujemy (również Ewa) mieszka w innych miastach lub poza granicami kraju. Dzięki wielu narzędziom online możemy czuć się jednym zespołem.


Ewa Jochheim

Jestem kreatywną optymistką z niewyczerpalnymi pokładami energii. Synów uczę tolerancji i otwartości, a w życiu kieruję się zasadą, że do pełni szczęścia konieczna jest „szczypta egoizmu”. Motywuje mnie możliwość samostanowienia i wpływu na to, co dzieje się dookoła mnie, oraz ludzie z którymi pracuję. Po studiach ekonomii na Uniwersytecie w Monachium zajmowałam się doradztwem M&A w niemieckich spółkach notowanych na giełdzie. Nauczyłam się tam jak ważna jest etyka w pracy, networking i kreatywne myślenie. Pracując z ludźmi nad ich rozwojem przez ostatnie 10 lat zrozumiałam, że nic w życiu nie daje satysfakcji, jeżeli nie mamy motywacji i pasji do tego co robimy. Chętnie dzielę się wiedzą, publikuję i piszę o tym, jak „Zarządzać poprzez Motywację 3.0”.


Katarzyna Janas

Jestem otwarta na wyzwania i uwielbiam sytuacje, w których inni się poddają i nie wierzą, że się uda. Pozwalam wtedy odkryć im swoje mocne strony i aby uwierzyli w siebie. Doceniam bezpośredniość i współpracę między ludźmi. Notabene cały czas się jej uczę, bo z natury jestem raczej “Zosią samosią”, co nierzadko wypominają mi moje dzieci. Rozpiera mnie energia, uwielbiam podróże i do życia potrzebna jest mi częsta zmiana perspektywy. Uwielbiam być w akcji i szybko się nudzę. To pewnie dlatego studiowałam na 3 uczelniach: WAT w Warszawie, uniwersytecie w Szczecinie oraz Justus-Liebig-Universität w Giessen. Z wykształcenia jestem germanistką, a z zamiłowania managerem i psychologiem, doświadczenie zawodowe zdobywałam w usługach dla biznesu, telekomunikacji, IT oraz mediów.

Prof. Steven Reiss – twórca metodyki

Psycholog kliniczny, wykładowca, autor wielokrotnie nagradzanych prac z dziedziny psychologii i psychiatrii.

Ponad 25 lat temu, leżąc w szpitalu w oczekiwaniu na przeszczep, obserwował pielęgniarki, które z poświęceniem zajmowały się pacjentami. Zadał sobie wówczas pytanie, co je motywuje do tak ciężkiej pracy. Obiecał sobie, że jeżeli przeżyje, to do końca swoich dni będzie się zajmował badaniem ludzkiej motywacji.

Pięć lat później jego praca została uwieńczona sukcesem: 9.000 badań na ponad 25 000 respondentów z 4 kontynentów stało się podstawą do stworzenia Reiss Motivation Profile (RMP) – pierwszego na świecie narzędzia, które w prosty i czytelny sposób bada i obrazowo przedstawia ludzką motywację, dotychczas redukowaną do aspektów finansowych.

Więcej o Stevenie

Zaproszenie do kontaktu

Chcesz poznać nas i nasz sposób pracy?
Chętnie przeprowadzimy inspiracyjny warsztat u Ciebie w firmie.
Lub umów się z nami na pyszną kawę - zapraszamy do nas do biura w Warszawie przy
ul. Alfreda Nobla 9 lok.7

Przejdź do kontaktu