Dlaczego warto?

Profil motywacyjny to kwestionariusz online, który pokaże Ci Twoje indywidualne potrzeby, wartości i talenty. Dowiesz się z niego w prosty i czytelny sposób, co i na ile Cię motywuje oraz jak możesz wykorzystać Twoje mocne strony. Posłuchaj...

Oferta

Do wyboru masz 3 opcje pakietów, przy czym każda z opcji może zostać rozszerzona o dodatkową usługę.

Profil RMP

  1. Dla tych, którzy już dosyć dobrze znają siebie i nie potrzebują pogłębionej interpretacji otrzymanego wyniku.
  2. Po zamówieniu i wykonaniu testu online, otrzymasz Twój indywidualny profil motywacyjny RMP wraz z obszernym raportem. Z dołączonego raportu dowiesz się jakie masz potrzeby, co i na ile Ciebie motywuje oraz jakie są Twoje mocne strony.
  3. Otrzymasz również ok. 10-minutowe nagranie mp3, w którym certyfikowany Master przedstawi Ci najważniejsze wnioski z Twojego profilu oraz co dalej możesz z nim zrobić.
Zamów profil 299 zł

Profil RMP + indywidualne omówienie

  1. Dla osób, które chcą dogłębnie poznać swoje potrzeby, talenty i wartości.
  2. Po zamówieniu i wykonaniu testu online, otrzymasz Twój indywidualny profil motywacyjny RMP wraz z obszernym raportem. Z dołączonego raportu dowiesz się jakie masz potrzeby, co i na ile Ciebie motywuje oraz jakie są Twoje mocne strony.
  3. Podczas indywidualnej sesji feedbackowej certyfikowany RMP-Master wspólnie z Tobą przeanalizuje Twój profil motywacyjny - odpowie on na nartujące pytania, pomoże wyciągnąć wnioski czy też obrać kierunek dalszej drogi. Rozmowa trwa około 60 minut i odbywa się osobiście lub zdalnie (przez telefon lub Skype).
Zamów profil 649 zł

Pakiet dla par: 2x profil RMP + wspólne omówienie

  1. Dla par, które chcą lepiej zrozumieć swój związek, siebie i partnera. Wykonanie profilu motywacyjnego wspólnie z partnerem lub partnerką pomaga lepiej się komunikować, rozumieć zachowania partnera, a jednocześnie zadbać o własne potrzeby w związku.
  2. Każdy z Was otrzymuje swój własny, indywidualny profil motywacyjny jak w pakiecie „Profil RMP”. Po zamówieniu i wykonaniu testu online, otrzymujecie swoje indywidualne profile motywacyjne RMP wraz z obszernymi raportami. Z dołączonych raportów dowiecie się jakie macie potrzeby, co i na ile Was motywuje oraz jakie są Wasze mocne strony.
  3. Podczas sesji feedbackowej z certyfikowanym RMP-Masterem analizuje on wspólnie z Wami Wasze profile motywacyjne, z uwzględnieniem elementów wspólnych oraz różnic w potrzebach i zachowaniach. Ponadto Master odpowie na pytania, pomoże wyciągnąć wnioski oraz obrać kierunek dalszej drogi. Rozmowa trwa około 75 minut i odbywa się osobiście lub zdalnie (przez telefon lub Skype).
Zamów profil 948 zł

W Twoim profilu RMP znajdziesz odpowiedzi na poniższe pytania

Wysłuchaj jak RMP może Cię wesprzeć

W pracy spędzamy średnio 1/3 doby. To między innym dlatego odpowiednie pieniądze i awanse nie wystarczają nam do pełnej satysfakcji. Potrzebujemy mieć stanowisko odpowiadające naszej potrzebie władzy (lub jej braku), budowania silnych bądź słabych więzi z grupą, dużej lub małej ilości ludzi wokół nas, a także odpowiadające poziomowi stresu, który dla nas jest akceptowalny.

Reiss Motivation Profile to indywidualna diagnoza poziomu aż 16 uniwersalnych potrzeb człowieka, która pokaże Ci precyzyjnie, które z tych potrzeb i w jakim natężeniu potrzebujesz zaspokajać, żeby Twoje środowisko pracy było dla Ciebie najbardziej motywujące. Inaczej nawet zarabiając świetne pieniądze, będziesz szybko postrzegał swoją pracę tylko jako przykry obowiązek.

RMP krok po kroku

Do wyboru masz 3 opcje pakietów, przy czym każda z opcji może zostać rozszerzona o dodatkową usługę.

Wybierz pakiet ze strony, wypełnij formularz zamówienia oraz dokonaj płatności.

Jeżeli nie znalazłeś w naszej ofercie pakietu, który by Ciebie interesował, napisz do nas. Pamiętaj: to bardzo ważne, żebyś podał Twój poprawny adres e-mail - tylko w ten sposób będziemy w stanie przesłać Ci link do kwestionariusza. Płatności możesz dokonać, wykonując przelew lub kartą płatniczą.

W ciągu 12 godzin po zaksięgowaniu płatności otrzymasz od nas link do kwestionariusza RMP. Profil wykonujesz online - potrzebujesz tylko komputer lub inne urządzenie z dostępem do Internetu.

Kiedy płatność wpłynie na nasze konto, wyślemy Ci niezwłocznie link do kwestionariusza Reiss Motivation Profile. Poza godzinami pracy może potrwać to do 12 godzin, ale zawsze staramy się wysyłać link najszybciej jak to możliwe.

Wypełnij kwestionariusz w dogodnym dla siebie czasie. Będziesz potrzebował na to około 20 minut.

Najpóźniej w ciągu 12 godzin od wypełnienia kwestionariusza wyślemy na Twój adres e-mail gotowy profil motywacyjny ze szczegółowym raportem.

Otrzymasz 34-stronicowy raport, który składa się z 4 części: wprowadzenie, Twój profil motywacyjny (grafika), Twój profil (opis motywatorów), część ogólna.

Każdy, kto zakupi jedynie dostęp do kwestionariusza, a następnie po zapoznaniu się z raportem stwierdzi, że potrzebuje wsparcia w jego interpretacji - może oczywiście dokupić indywidualną rozmowę z certyfikowanym Reiss Profile Masterem. W tym celu prosimy o kontakt z nami.

Rekomendacje

Agnieszka Spiżewska

Założycielka Little Lab

Inni mają piękny dom. Inni biją rekordy w maratonach. Inni mają mnóstwo pieniędzy. Inni to, inni tamto, a ja się przyglądam, próbuję i nic z tego nie wychodzi. Ale dlaczego? Czy jestem gorsza? Gdy przyjrzałam się mojemu profilowi motywacyjnemu, wszystko się wyjaśniło. Ja też mogę wszystko, tylko muszę inaczej się zabrać do dzieła. Każdego z nas napędza coś innego. Jako urodzona idealistka z wizją założyłam stowarzyszenie, które rozwija się jak burza i robi dużo dobrego dla dzieci. Czuję się jak ryba w wodzie i wiem dlaczego.
Agnieszka Spiżewska

Anna Maria Jaskólska

Coach, konsultant HR

Z racji zawodowych miałam okazję rozwiązać wiele testów osobowości, ten jednak daje coś więcej - skupia się szczególnie na motywacji wewnętrznej, pomaga określić, na co zwrócić uwagę w swoim życiu zawodowym i nie tylko, jak lepiej wykorzystać swoje naturalne zasoby, by ułatwić sobie życie, a także nadać więcej sensu swoim działaniom.
Anna Maria Jaskólska

Igor Belczewski

Trener, coach

RMP to narzędzie, które pozwala poznać i lepiej zrozumieć kierujące nami motywacje, a przez to odpowiedzieć na pytanie, czy środowisko, w którym na co dzień przebywamy, jest z nami zgodne, czy może wymaga ono zmian. Omówienie przez trenera może stanowić punkt wyjścia do szerszej refleksji, zarówno w kontekście zawodowym, jak i prywatnym. W rozwoju zawodowym i osobistym znajomość tych elementów może mieć kluczowe znaczenie dla efektywnego wykorzystania własnego potencjału. Polecam skorzystanie z RMP zwłaszcza tym, którym zależy na lepszym dopasowaniu do wykonywanej pracy, lub tym, którzy wciąż szukają dla siebie miejsca na rynku pracy.
Igor Belczewski

Izabela Pahl

Dyrektor ds. zakupów

Pracuję na pełnych obrotach, zarządzam zespołem. Jestem matką 2,5-letniego synka. Jestem mężatką. Uczę tańca. Uprawiam aktywnie sport. Połączenie tych ról nie jest łatwe, ale z żadnej z nich nie chcę rezygnować. Od dłuższego czasu szukałam testów lub programu, dzięki któremu mogłabym sprawdzić, czy moje zdanie na temat moich talentów i motywacji pokrywa się z tym, co jest w mojej podświadomości. Kiedy otrzymałam wyniki Reiss Motivation Profile od mojego mentora, zrozumiałam, jak mogę żonglować moimi talentami i co tak naprawdę sprawia, że ładują się moje akumulatory. To nie jest łatwe, ponieważ trzeba opuścić dotychczasowe schematy zachowań. Spojrzenie na osoby z mojego otoczenia z ich perspektywy pozwolilo mi też na zrozumienie ich reakcji. W momentach chwilowej bezradności sięgam ponownie po mój profil motywacyjny.
Izabela Pahl

Jakub Orłowski i Justyna Łoś

Wykonali profil motywacyjny dla par

Jesteśmy szczęśliwcami, którzy znaleźli się w gronie ludzi, którzy poznali swój indywidualny profil motywacyjny. Przystąpiliśmy do badania wspólnie, ucząc się porozumiewać, by osiągać zamierzone cele. Badanie w większości potwierdziło już to, co o sobie wiedzieliśmy, ale też dokładnie pokazało, jaką ma to dla nas wartość. W momencie, kiedy słyszymy o czymś w oparciu o badania jest nam łatwiej zrozumieć siebie na wzajem i nasze zachowania. Wyniki pokazały nam nasze mocne strony, które nadal staramy się rozwijać i wykorzystujemy je w życiu zawodowym.
Jakub Orłowski i Justyna Łoś

Jolanta Christol

Prezeska Fundacji „Biznes to Sztuka”

Nawet jeśli robiłeś wiele testów z zakresu rozwoju osobistego, znajdź 20 minut i wykonaj Reiss Motivation Profile, żeby sprawdzić, czy naprawdę znasz samego siebie. Możesz dokonać bardzo ciekawych odkryć. Warto też poświęcić czas na omówienie profilu z doświadczonym trenerem RMP.
Jolanta Christol

Dr Małgorzata Brzeska

Coach, założyciel www.job-choice.net

Każdego motywuje i kręci co innego. Motywacja do działania jest podstawą wszelkiego rodzaju aktywności. Dlaczego na pewne rzeczy chętniej przeznaczamy nasz czas niż na inne? Warto poznać swoje motywatory aby świadomie wykorzystywać swoje mocne strony. Ważne jest też zdać sobie sprawę, że profile motywacyjne każdego z nas się różnią - to pozwala lepiej zrozumieć nie tylko siebie ale i swoje otoczenie. Będę polecać narzędzie 16 motywatorów moim klientom i znajomym zainteresowanym rozwojem osobistym.
Dr Małgorzata Brzeska

Monika Camlet

Coach, przedsiębiorca

Otrzymujesz wyniki i wszystko staje się jasne i zrozumiałe - zaczynasz w pełni rozumieć swoje zachowania, zarówno obecne, jak i te z przeszłości. Ponieważ je rozumiesz, niemal automatycznie zaczynasz je akceptować. Druga rzecz, która pięknie wychodzi z cienia, to świadomość, że ludzie są cudownie różni - to, że działają inaczej niż my, nie znaczy, że gorzej. A ich zachowania wynikają z tego, jacy są i co dla nich ważne, a nie z potrzeby działania na naszą niekorzyść. Co za ulga!
Monika Camlet

Z życia wzięte

Blog o motywacji w życiu

Baaardzo niebezpieczne połączenie. Masz świadomość?

Baaardzo niebezpieczne połączenie. Masz świadomość?

Potrzeba władzy + potrzeba rewanżu. Pewnie automatycznie kojarzysz te cechy z mężczyzną, a tu niespodzianka! Wojtek i Kalina – nie znają się kompletnie. Pracują w różnych miastach i w różnych firmach. Trafili do nas oddzielnie, w zupełnie różnym czasie. Ale obydwoje z tymi samymi problemami. Nie mogą dogadać się ze swoimi szefami. Nie mogą dogadać się z zespołem. Jak z tego wybrnąć?

Czytaj dalej

Wakacje są przereklamowane!

Wakacje są przereklamowane!

Ostatnio zgłosił się do nas Jarek, który kolejny raz z rzędu po powrocie z rodzinnego urlopu czuł się bardziej zmęczony niż przed wyjazdem. Czeka go kilka intensywnych miesięcy w pracy zanim kolejny urlop w ogóle będzie możliwy, więc zwrócił się do nas po pomoc w znalezieniu odpowiedzi na pytanie: no i jak ja mam się w tej sytuacji zmotywować do wytężonej pracy? Syndrom braku regeneracji po urlopie? Jak to możliwe?

Czytaj dalej

Służbowe szkolenia i podróże, czyli o motywacyjnej ściemie do kwadratu!

Służbowe szkolenia i podróże, czyli o motywacyjnej ściemie do kwadratu!

Kursy, szkolenia, warsztaty, studia podyplomowe to dość drogie inwestycje. Nic więc dziwnego, że firmy tak chętnie szkolą pracowników we własnym zakresie. Z jednej strony mają wpływ na dobór tematyki i treści, a z drugiej strony pracownicy mogą poszerzać swoją wiedzę i umiejętności nie płacąc za to dodatkowych pieniędzy. Wydawałoby się – idealny pomysł, w którym wszyscy korzystają. Czy na pewno?

Czytaj dalej