Newsroom

Zostaliśmy partnerem Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości – sprawdź 5 naszych bezpłatnych warsztatów

XI edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości już niedługo. W dniach 12-18 listopada, w całej Polsce odbędzie się kilka tysięcy wydarzeń poświęconych rozwojowi przedsiębiorczości i promowaniu świadomego podejścia w budowaniu biznesowych inicjatyw.

Z ogromną przyjemnością do listy organizatorów dołączyliśmy i my. Jedno podejście – Reiss Motivation Profile® i trzy różne perspektywy wykorzystania go dla rozwoju zespołów, zwiększenia swojej skuteczności w budowaniu własnego biznesu i zadbania o lepszy poziom satysfakcji w życiu. Łącznie 5 terminów warsztatów do wyboru.

Reiss Motivation Profile® to jedyne narzędzie, które pokazuje indywidualność, wyjątkowość i niepowtarzalność człowieka.
Precyzyjnie i wnikliwie analizuje jak powinniśmy działać, aby osiągać zamierzone cele. Wieloletnie badania prof. Stevena Reissa pokazały jednoznacznie, że nie ma jednego uniwersalnego i sprawdzonego sposobu, który będzie dobry dla każdego z nas. Reiss Motivation Profile® pozwala zobaczyć szczegółowo, jakie działania i jaki sposób ich realizacji będzie skuteczny dla każdego z nas. Indywidualnie.

W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości zapraszamy Cię na następujące bezpłatne wydarzenia:

1. Reiss Motivation Profile® – poznaj metodę, która zwiększy Twoją skuteczność w prowadzeniu własnego biznesu. Ze wszystkich 16 uniwersalnych potrzeb człowieka skupimy się przede wszystkim na tych, które najbardziej wpływają na osiągnięcie sukcesu, budowanie pozytywnych relacji z innymi i Twoją skuteczność jako sprzedawcy

Konieczna jest rejestracja pod linkiem, wybierz jeden z trzech terminów:

https://skuteczny-przedsiebiorca-tp2018-w.konfeo.com/…/grou…

https://skuteczny-biznes-tp2018.konfeo.com/pl/groups

https://skuteczny-biznes2-tp218.konfeo.com/pl/groups

2. Poznaj naukowy algorytm szczęścia – Reiss Motivation Profile®.

Jeśli czujemy się poddenerwowani, nieusatysfakcjonowani lub nieszczęśliwi istnieje duże prawdopodobieństwo, że przyczyną są niezaspokojone potrzeby. RMP jest w pewnym sensie miernikiem życiowej satysfakcji i potrafi precyzyjnie pokazać listę czynników niezbędnych do naszego indywidualnego zadowolenia. Jeśli je poznamy, będziemy wiedzieć, co konkretnie stymuluje nas do działania i co czyni nas szczęśliwymi.

Konieczna jest rejestracja pod linkiem: https://naukowy-algorytm-szczescia-wieczor-tp2018-w.konfeo.…

3. Poznaj Reiss Motivation Profile® – jedyne narzędzie, które pokazuje indywidualność, wyjątkowość i niepowtarzalność człowieka. Spotkanie adresowane jest do wszystkich trenerów, coachów i szkoleniowców, którzy chcą poznać bliżej najnowsze podejście naukowe do identyfikowania swoich potrzeb i wartości. Reiss Motivation Profile® pozwala klientom w rzetelnej i naukowo sprawdzonej formie pogłębić samoświadomość, wyłonić mocne strony, ale także poznać sposoby działania, które dla danej osoby NIE będą się sprawdzać.

Konieczna jest rejestracja pod linkiem: https://reiss-motivation-profile-tp2018-w.konfeo.com/…/grou…

Zapraszamy:)

SPODOBAŁ CI SIĘ
TEN TEKST?
podziel się