Newsroom

O motywacji z wykorzystaniem afrykańskich metafor? Opowiadaliśmy na spotkaniu „Biznes z pasją”

Biznes z pasją – spotkania dla aktywnie szukających przyszłego zawodu oraz dla pracujących w różnych sektorach, łączy ich jedno AKTYWNOŚĆ I PASJA.

23 maja 2018r. już po raz drugi w Starogardzie Gdańskim odbyło się spotkanie „Biznes z pasją” organizowane przez Pracownię Poznania Potrzeb. Spotkanie adresowane do osób stawiających na swój rozwój i aktywność, stojących przed dylematem zmiany pracy, do tych, którzy noszą się z zamiarem prowadzenia własnej działalności gospodarczej, ale także do młodych, którzy wkraczając na rynek pracy chcą to zrobić świadomie. Świadomie, czyli w zgodzie z własnymi potrzebami, kwalifikacjami, wartościami i zainteresowaniami.

Temat „Biznes jest sztuką” pozwolił wykorzystać Reiss Motivation Profile® w kontekście potrzeb wspierających i przeszkadzających w budowaniu relacji. Marzena Dembicka, jako Reiss Profile® Master, wykorzystując afrykańskie metafory i zdjęcia z ostatniej podróży stworzyła opowieść o sztuce budowania relacji w biznesie oraz odwadze dokonywania wyborów zgodnych z wewnętrznymi potrzebami.

Zapraszamy do obejrzenia filmu oraz zdjęć oddających atmosferę spotkania:

Dla ludzi, którzy świadomie sięgają po to czego potrzebują i dla których praca=pasja

Opublikowany przez Pracownia Poznania Potrzeb Środa, 23 maja 2018

Zapraszamy też na jesienne trzecie już spotkanie „Biznes z pasją” 8 listopada 2018.

SPODOBAŁ CI SIĘ
TEN TEKST?
podziel się