Newsroom

Co zrobić, aby Twój zespół angażował się w swoją pracę i czerpał w tego energię? Mówiliśmy o tym na Kongresie Kadry

W dniach 5-7 listopada 2014r. na Stadionie Narodowym w Warszawie odbył się XX jubileuszowy Kongres Kadry & Expo. Instytut Durkalskiego RMP Polska Sp. z o.o. był jednym z wystawców podczas tego największego spotkania menedżerów zarządzających ludźmi w Polsce. Ponadto wygłosiliśmy prelekcję:

“Zarządzanie poprzez motywację – innowacyjny program do zarządzania w oparciu o amerykańską metodykę Reiss Motivation Profile® w sieci sprzedaży VW.” Czy wiesz co, oraz w jakim stopniu motywuje Twoich współpracowników do działania? Jak dopasować efektywny sposób motywacji do każdego pracownika? Dowiedz się, co zrobić, aby Twój zespół angażował się w sprawy firmy i czerpał z tego energię. Zapraszamy na prezentację Reiss Motivation Profile® (RMP) – nowego na polskim rynku narzędzia do pomiaru i analizy motywacji, podczas której przedstawimy praktyczne zastosowanie RMP w organizacji. Pokażemy krok po kroku jak w prosty i przejrzysty sposób określić motywację i potrzeby pracowników oraz rozpoznać ich potencjał i zaplanować rozwój. Podzielimy się też z Państwem naszymi doświadczeniami związanymi z efektywnym coachingiem sprzedażowym.

Kongres Kadry towarzyszy menedżerom i specjalistom personalnym od 2005 roku, oferuje ciekawe studia przypadków, obecność uznanych ekspertów, światowej sławy prelegentów oraz mówców motywacyjnych. XX Jubileuszowy Kongres Kadry & Expo był okazją do wielu podsumowań, ciekawych prelekcji oraz inspirujących spotkań.

Poniżej zdjęcia z wydarzenia:

SPODOBAŁ CI SIĘ
TEN TEKST?
podziel się