RMP Masters

Agata Węgier-Ciornei

 Coach, trener, życioholik… Reiss Profile Master II  Warszawa

Jestem Liderem społeczności Coaching Warszawa. Jestem szczęśliwą mamą i żoną. Posiadam 15 letnie doświadczenie zdobyte pracując w firmach o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym na stanowiskach specjalistycznych i kierowniczych w branżach takich jak: PR i marketing, ubezpieczenia, bankowość, finanse, ubezpieczenia. Wiele lat byłam związana ze sprzedażą, tworzeniem i wdrażaniem standardów obsługi Klienta, budowaniem wizerunku, planowaniem, organizacją i prowadzeniem szkoleń.

Z misji pracuję z kobietami. Wspieram je gdy znajdują się na rozdrożu zawodowym. Pomagam im odnaleźć radość i spełnienie w pracy. Koncentruję się na mocnych stronach, pracy z talentami, odwykiem od blokującego perfekcjonizmu i przeciwdziałaniu wypaleniu zawodowemu. Prowadzę warsztataty, indywidualne konsultacje coachingowe, procesy grupowe metodami Mastermind i Action Learning, a także rozwojowe kręgi kobiet. Uskrzydlam zawodowe DNA.

Jako Reiss Profile Master pomagam zrozumieć indywidualną motywację wewnętrzną, oraz wspieram Cię w tym jak w oparciu o nią budować swoje aktywności zawodowe i osobiste, żebyś mógł/mogła powiedzieć- spełniam się i robię to co jest zgodne ze mną! Energia, empatia, umiejętność wydobywania indywidulanego unikatowego potencjału z ludzi to moje znaki rozpoznawcze.

Pasjonatka autentycznego życia w zgodzie w wewnętrznym kompasem.

Magdalena Wojtkowiak

Sylwia Kościuszko

Trener Biznesu, Coach ACC ICF, członek ICF Global i Polska. Dyrektor Zarządzający w firmie Future Skills   II   Wrocław

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego oraz studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, kierunki- Trener Biznesu, Coaching.

Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu Zarządzania Podwładnymi, Komunikacji oraz Negocjacji. Opracowuje i realizuje projekty rozwoju kadry kierowniczej z zakresu Przywództwa Sytuacyjnego, Zarządzania Zespołami Sprzedażowymi oraz Systemu Ocen Pracowniczych.

Jako doświadczony coach ICF prowadzi coachingi dla średniej i wyższej kadry kierowniczej. Mówi o sobie: „Jestem Coach-em i Trenerem Biznesu, pracuję z menedżerami, którzy są na różnym etapie kariery zawodowej. Pomagam im w odkryciu drzemiącego w Nich potencjału, dzięki czemu odnajdują swoją drogę oraz motywację do osiągania celów w życiu prywatnym i zawodowym.”

Uczestnicy szkoleń oraz klienci cenią ją za charyzmę, praktyczne wskazówki oraz elastyczność w działani

Joanna Religa

Coach przedsiębiorczości, Reiss Profile Master   II   Warszawa

Wspieram Mamy, które myślą o założeniu własnej firmy i pomagam, gdy stawiają w niej pierwsze kroki. Przez 12 lat pracowałam w międzynarodowych korporacjach, budując strategie i realizując plany komunikacyjne dla dużych marek. Po urodzeniu dzieci zapragnęłam żyć wolniej, świadomiej i mieć wpływ na ilość czasu, który poświęcam dzieciom i rodzinie. Stąd pomysł na własną działalność:www.joannareliga.pl.

Łączę w niej umiejętności coachingowe z wiedzą i doświadczeniem marketingowca. Jako Reiss Profile Master dużo uwagi poświęcam wewnętrznej motywacji: jej diagnostyce i ukierunkowaniu swoich działań zgodnie z wewnętrznymi motywatorami. Spełniam swoje marzenie o dochodowym mikrobiznesie i jakości życia, o której zawsze marzyłam. Jestem zadziorną i niepokorną indywidualistką. Chętnie kwestionuję wszystkie „muszę”, „powinnam”, „nie mogę”. Moje motto w pracy coachingowej brzmi „Rób to czego innym się nie chce, a wkrótce będziesz miała to, o czym inni wciąż tylko marzą”.

+48 660 518 801

Iwona Kokoszka

Ekspert ds. komunikacji, trener biznesu i rozwoju osobistego, coach ACC ICF, Reiss Profile Master  II  Warszawa

Prowadzi szkolenia z zakresu zarządzania i komunikacji, warsztaty z pisania, seminaria na temat kontaktów z mediami, szkolenia z budowania marki, budowania pewności siebie, zarządzania potencjałem zawodowym. Ekspert w zakresie technik komunikacyjnych. Współautorka programu „Żyjmy z głową”, czyli zdrowie psychiczne Polaków.

Niegdyś dziennikarka w największych ekonomicznych tytułach prasowych, m.in. Forbes, Profit, Harvard Business Review, Coaching.

Z równym zaangażowaniem analizuje strategie polskich przedsiębiorstw, jak i style zarządzania menedżerów, techniki negocjacji. Czego dowodem jest kilkaset artykułów na temat mechanizmów kształtujących przedsiębiorczość oraz książka „Liderki biznesu”, publikacja na temat zawodowej drogi kobiet, które zmieniły polską gospodarkę.

Jest autorką i trenerem cyklu szkoleń motywacyjnych dla kobiet: Miss Impossible, pt. „Odkryj swoje atuty i zwyciężaj jak kobieta”.

Sama chętnie korzysta z warsztatów szkoleniowych, ponieważ jej dewizą jest rozwój i ruch. W równym stopniu pasjonuje ją literatura, jak i jazda rowerem po górach. Współzałożycielka Bookamore, Fundacji na Rzecz Rozwoju Kultury Wizualnej.

Uwielbia słuchać i dyskretnie motywować.

Marzena Dembicka

Reiss Profile Master, trener, certyfikowany coach   II   Gdańsk

Praktyk biznesu z ponad 15-letnim doświadczeniem menedżerskim. Od 2002 roku trener. Przeprowadziła ponad 1000 godzin warsztatów. Specjalizuje się w podnoszeniu efektywności pracy opartej na współpracy, otwartości na zmiany i doskonaleniu komunikacji. Znajomość reguł prowadzenia biznesu oraz potrzeb pracowników wykorzystuje w prowadzonych przez siebie warsztatach.

Współpracuje z organizacjami młodzieżowymi: Stowarzyszeniem Future is coming, Można Inaczej, Formacją Młodych Liderów. Prowadzi warsztaty “Postaw na siebie”, budujące świadomość, akceptację siebie oraz pozwalające poznać swoje potrzeby wynikające z 16 motywatorów.

Od 2014 prowadzi blog zachęcający do zatrzymania się na chwilę i odszukania siebie. Wierzy, że każdy, w swoim tempie, znajdzie odwagę do podjęcia decyzji dla siebie istotnych. Jej pasją są spotkania z ludźmi stawiającymi na autentyczność w biznesie i życiu prywatnym.

Absolwentka studiów podyplomowych: Dziennikarstwo oraz Psychologia Biznesu. Od 2013 roku certyfikowany Coach ICC. Zapraszam na stronę: www.marzenadembicka.pl

Trener, Doradca, Coach, Reiss Profile Master   II   Gdańsk

Trener, Konsultant, wspólnik TENEO Szkolenia i Doradztwo sp. z o.o.

Najwięcej satysfakcji czerpię z długofalowej współpracy z Klientami, podczas której mogę przyglądać się i wspierać zmiany zachodzące w obszarze zarządzania ludźmi i kształtowania procesów w Organizacjach. Programy szkoleniowe układam zawsze we współpracy z osobami szkolonymi i ich przełożonymi, staram się aby realizowały potrzeby organizacji, przełożonego i osób rozwijających się.

Duża część mojej pracy polega na ocenianiu kompetencji pracowników i towarzyszeniu im w planowaniu rozwoju zawodowego i osobistego. W tym celu wykorzystuję sprawdzone metody i zweryfikowane diagnostycznie narzędzia. Pracuję w nurcie psychologii pozytywnej, przede wszystkim dbając o dobrostan osób, które we współpracy ze mną poszerzają zakres swoich kompetencji i umiejętności.

Sława Mickiewicz

Konsultant zarządzania, rozwoju organizacji i HR, trener biznesowy, Reiss Profile Master   II   Warszawa, Wrocław

Wieloletni menedżer zespołu trenerów wewnętrznych w międzynarodowej instytucji finansowej, praktyk sprzedaży i obsługi Klienta z ponad 14-letnim doświadczeniem zawodowym. Od 2012 roku realizuje projekty rozwojowe – szkoleniowe, coachingowe i doradcze dla Klientów z różnych branż. Wspiera rozwój kompetencji menedżerów i specjalistów, właścicieli firm, trenerów biznesowych i HR Business Partnerów. Pracuje w obszarach efektywności w realizacji zadań, kompetencji Pracowników, programów talentów i korzystania z potencjału wewnątrz organizacji. Specjalizuje się w szkoleniach i rozwoju kompetencji z zakresu prowadzenia rozmów telefonicznych, aktywnej sprzedaży i pozyskiwania Klientów, profesjonalnej obsługi, budowania zespołów, komunikacji i współpracy, efektywności indywidualnej i zespołowej, trudnych sytuacji w relacjach z Klientami. W swojej pracy szczególnie ceni możliwość tworzenia rozwiązań, które w widoczny sposób zmieniają rzeczywistość. Miarą jej sukcesów są sukcesy Klientów, z którymi współpracuje.

+48 502 191 880

slawa.mickiewicz

Sylwia Kościuszko

Sylwia Kościuszko

Trener, konsultant, Reiss Profile Master   II   Warszawa

Konsultant w firmie doradztwa personalnego HRK. Posiada dwudziestoletnie doświadczenie w branży doradztwa personalnego. Prowadziła projekty rekrutacyjne na stanowiska średniego i wyższego szczebla menedżerskiego, obecnie zajmuje się przede wszystkim projektami związanymi z oceną i rozwojem kompetencji. Przygotowuje metodologię i prowadzi projekty Assessment/Development Centre, audytu menedżerskiego, outplacementu oraz coachingu. Jest certyfikowanym coachem ICC. Prowadzi też projekty z oceny 360 stp. oraz szkolenia z wybranych zagadnień związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi.

+48 600 870 889

dr Melania Orzechowska

Reiss Profile Master,  pedagog, doradca zawodowy  II  Częstochowa

Doktor nauk humanistycznych w zakresie pedagogiki. Przed obroną pracy doktorskiej ukończyła studia magisterskie z pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej, poradnictwa zawodowego i pośrednictwa pracy oraz licencjackie z zakresu pedagogiki wczesnoszkolnej. Uzyskała certyfikat Reiss Profile Master oraz Reiss School Motivation Profile.

Jej kariera zawodowa od kilkunastu lat jest ściśle związana z pracą w szkole ponadgimnazjalnej
w charakterze pedagoga szkolnego i doradcy zawodowego. Ponadto była nauczycielem akademickim. Obecnie współpracuje z Instytutem Durkalskiego w Warszawie.

Przeprowadziła szkolenie z zakresu psychologii zatrudnienia i przygotowania dokumentów aplikacyjnych. Wzięła udział w międzynarodowym programie naukowym w ramach LLP – Erasmus Programme w Portugalii oraz CoachWise Essentials Programm.

Publikacyjny dorobek obejmuje kilkanaście artykułów naukowych opublikowanych w krajowych czasopismach i pracach zbiorowych.

W celu zwiększenia profesjonalizmu oraz efektywności wykonywanej pracy uczestniczy w licznych szkoleniach i konferencjach dotyczących pomocy psychologiczno-pedagogicznej, doradztwa edukacyjno-zawodowego, kinezjologii edukacyjnej, wielokulturowości w poradnictwie zawodowym oraz coachingu.

Analizując dotychczasową pracę można zauważyć, że jest to bogactwo doświadczeń i różnorodnych sytuacji, w których na bieżąco doskonali się w zakresie rozwijania umiejętności uczenia się oraz indywidualnego podejścia do motywacji człowieka.

Łukasz Szymula

Menadżer z międzynarodowym doświadczeniem, Reiss Profile Master, certyfikowany trener biznesu i coach, trener FRIS Style Myślenia, mówca motywacyjny II Warszawa

Doświadczony menadżer, z sukcesem wdrażający programy budowania zaangażowania w zespole w oparciu o narzędzia Gallupa, Reiss Motivation Profile i FRIS Style Myślenia. Pracuje z liderami w obszarze budowania zaangażowania, wspiera menadżerów w rozwoju miękkich kompetencji, doradza organizacjom w budowaniu zaangażowanych i zmotywowanych zespołów. Profile RMP wykorzystuje we wsparciu procesów zaangażowania menadżerów i zespołów, w pracy indywidualnej nad rozwojem i kompetencjami oraz w pracy ze sportowcami amatorami, profesjonalistami i trenerami. Mówca motywacyjny. Jako doświadczony nurek wrakowo-jaskiniowy, wykorzystuje swoje doświadczenia w pracy z zespołami.

+48 600 813 535

lukasz.szymula

Alicja Klimek-Junak

Reiss Profile Master, coach ACC ICF, trener rozwoju osobistego   II   Szczecin

Certyfikowany Coach ACC ICF, członek zarządu ICF Polska w ostatniej kadencji, certyfikowany trener rozwoju osobistego i mentor coach. Wykładowca na studiach podyplomowych z zakresu coachingu na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu i Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu. Menadżer z doświadczeniem w biurze projektowym. Wiceprezes stowarzyszenia TERAZ. Absolwentka studiów podyplomowych z zarządzania i Executive MBA.
Specjalizuje się w tematach z zakresu komunikacji, zmiany, realizacji celu, motywowania i budowania własnej wartości.

+48 608 442 889

Stella Brala

Kierownik Projektów Szkoleniowych, Trener, Psycholog, certyfikowany konsultant behawioralny D3 oraz Reiss Profile Master  II  cała Polska

Założycielka i właścicielka firmy szkoleniowo-doradczej Pracownia Doskonalenia Kompetencji Brala. Uzyskała certyfikację pierwszego i drugiego stopnia trenera umiejętności psychospołecznych przyznaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne (nr certyfikatu I stopnia 283, nr certyfikatu II stopnia 466).

Posiada doświadczenie w realizacji ponad 7000 godzin szkoleniowych z zakresu doskonalenia kompetencji „miękkich” i kierowniczych. Prowadzi treningi i szkolenia dla pracowników wszystkich szczebli organizacji. Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń z zakresu kompetencji trenerskich, kierowniczych oraz kształtowania kultury organizacyjnej, m.in. z zakresu przywództwa, roli lidera w kształtowaniu kultury organizacyjnej, przeciwdziałania anomii pracowniczej, budowania etosu pracowniczego, budowania strategicznego partnerstwa w biznesie, zarządzania przez wartości, zwiększania potencjału zawodowego, rozwiązywania konfliktów, asertywnej komunikacji, motywowania, delegowania zadań, budowania zaangażowania, rekrutacji i selekcji, ocen okresowych, coachingu, wywierania wpływu, zarządzania czasem własnym i zespołu, wypalenia zawodowego i radzenia sobie ze stresem.

Dodatkowo współpracuje jako trener i wykładowca akademicki z Instytutem Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk na studiach podyplomowych EXECUTIVE MBA, z Krajową Szkołą Sądownictwa i Prokuratury, z Wyższą Szkołą Finansów i Zarządzania w Warszawie na wydziale psychologii przedsiębiorczości i zarządzania. W Szkole Trenerów Administracji i Biznesu (STABI) przy Instytucie Zarządzania przez Wartości WSFiZ doskonali kompetencje trenerów. Od 2004 roku prowadzi szkolenia dla administracji publicznych i firm międzynarodowych.

Agnieszka Maruda-Sperczak

Trenerka Biznesu, certyfikowany Coach ICF, Masterka NLP, Masterka Reiss Motivation Profile, mentorka i jedyna w Europie trenerka, która posiada licencję na certyfikowane szkolenia z metody Instant Influence – Błyskawicznej Motywacji eg. dr. Michaela V. Pantalona  II  cała Polska

 

Szkoliła się min. u Anthony’ego Robbinsa, Franka Farelly’ego, Richarda Bandlera, Roberta Diltsa, Stevena Gilligana, Hermanna Mueller-Walbrodt’a, dr. Richarda Bolstadt’a oraz dr. Michaela V. Pantalona.

Prowadzi szkolenia i treningi z obszaru Instant Influence, motywacji i zaangażowania, zarządzania zmianą, komunikacji, negocjacji, budowania marki, kreatywności, motywacji, wyznaczania i realizowania celów, a także coachingi, rozmowy wspierające realizację celów. Łączy różne podejścia, aby klientowi dostarczyć jak najlepsze dla niego rozwiązanie.

Jest zwolenniczką trenowania umiejętności i budowania wartościowych nawyków. Wierzy, że każdy ma motywację i talent – trzeba je tylko odkryć i obudzić.

 

+48 604 54 27 37

amaruda

Wioleta Wilma

Sylwia Kościuszko

Coach, psycholog, trener, Reiss Profile Master   II   Gdynia

Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego, studiów podyplomowych na Politechnice Gdańskiej i w Wyższej Szkole Bankowej. W ramach praktyki własnej prowadzę coaching indywidualny oraz szkolenia rozwojowe dla firm i osób prywatnych. W ramach konsultacji HR tworzę kompleksowe Systemy Ocen Okresowych dla organizacji. Wspieram menadżerów i ich zespoły w zwiększaniu skuteczności i zaangażowania w pracę, w równym stopniu traktując z uważnością i dbałością ich sferę prywatną.

Towarzyszę w rozwoju swoim klientom i również się rozwijam, stale poszukując skutecznych narzędzi i metod działania. Ze szczególną uwagą odnoszę się do takich zagadnień, jak wielowymiarowość procesu motywacji, przekraczanie własnych ograniczeń, zmiana schematów i przekonań, metody efektywnego uczenia się, praca z ciałem i oddechem.

+48 509 546 877

Aleksandra Weinzieher

Aleksandra Weinzieher

Menedżer, coach dyplomowany na Akademii Leona Koźmińskiego, Reiss Profile Master   II   Warszawa

Jest członkiem Izby Coachingu uzyskała także tytuł Akredytowanego Coacha. W pracy coacha wykorzystuje kilkunastoletnie doświadczenie menedżerskie zdobyte w międzynarodowych korporacjach. Pracuje zarówno z firmami jak i klientami indywidualnymi. Prowadzi także warsztaty coachingowe pozwalające budować i rozwijać mocne strony człowieka.

+48 519 33 66 11

Justyna Szymczak

Reiss Profile Master, coach ACC ICF, trener biznesu   II   Szczecin

Posiadam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu biznesu z branży rozwoju osobistego, którego ideą jest wspieranie wartości, rozwój umiejętności i stanów emocjonalnych potrzebnych do osiągnięcia sukcesu. Przeprowadziłam ponad 8000 godzin szkoleń teoretycznych i praktycznych. Mam poczucie wzrastania i wolności tworzenia, bazując na wewnętrznej prawdzie, współtworzę z innymi nową jakość życia pod nazwą Akademia Sukcesu: www.akademiasukcesu.info

Zajmuję się tworzeniem lepszego systemu wspomagającego rozwój potencjału ludzkiego tj. kapitału firmy. Wspieram zespoły managerskie w podejmowaniu decyzji, kreatywnie rozwiązuję problemy, udoskonalam proces i pomagam w organizowaniu ról w teamie.

Marta Galocz

Manager, trener, Reiss Profile Master   II   Warszawa

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej i doskonale zna specyfikę pracy w korporacji. Odpowiedzialna za rozwój personalny pracowników sieci dealerskiej. Leader zespołu szkoleniowego realizującego projekty rozwojowe oraz motywacyjne. Trener, coach zespołów sprzedażowych. Skuteczna dzięki wysokiej umiejętności słuchania, efektywnej komunikacji i wiary w potencjał ludzki.

+48 503 746 040

Danuta Karżel

Sylwia Kościuszko

Menedżer, Akredytowany Coach ICF, Reiss Profile Master, Certyfikowany Trener FRIS   II   Szczecin

Z wykształcenia ekonomista. Studia podyplomowe- Zarządzanie i Kompetencje Menedżerskie. Jestem praktykiem i posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy na stanowisku menedżerskim. Jako Coach moim celem jest budowanie świadomości, odpowiedzialności oraz wiary w siebie. Poszerzanie perspektywy i pozyskanie nowych punktów widzenia. Jak mierzyć się z wyzwaniami, rozwijać kompetencje, poprawiać relacje, zwiększać efektywność ? Reiss Motivation Profile – to pierwszy krok.

+48 794 713 750

Marcin FIlipowski

CEO Firmy Doradczo-Szkoleniowej ForMatrix, Trener NLP, Coach ICF, Reiss Profile Master  II   Warszawa, Katowice 

Założyciel i właściciel firmy Doradczo-Szkoleniowej ForMatrix. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. Ukończył szkołę trenerów METRUM akredytowaną przez ICF i PTP. Ukończył szkołę coachingu metodą CoachWise akredytowaną przez ICF w Coaching Center w Warszawie. Absolwent rehabilitacji ruchowej i odnowy biologicznej AWF w Katowicach. Posiada 19-letnie doświadczenie w sprzedaży i 8 letnie doświadczenie managerskie. Dowiedz się więcej na: http://formatrix.pl/

 

Alicja Gotowczyc

Sylwia Kościuszko

Reiss Profile Master, certyfikowany Biznes Coach (ICC, Erickson College ICF)  II   Gdańsk

Alicja Gotowczyc – współzałożyciel i Prezes Forum Mentorów, wieloletni menedżer specjalizujący się w obszarze sprzedaży i rozwoju kadry menadżerskiej, mentor w projektach Gdańskiej Fundacji Przedsiębiorczości, Youth Business Poland, WSB. Wykładowca akademicki,  certyfikowany Biznes Coach (ICC, Erickson College ICF), który przeprowadził około 400 godzin spotkań coachingowych i mentorskich, przepracował 1000 dni na sali szkoleniowej szkoląc ponad 800 osób i superwizując pracę ponad 100 trenerów i menadżerów. 

+48 601 503 135

Tomasz Lajfert

Tomasz Lajfert

Konsultant, Reiss Profile Master   II   Warszawa

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada 15-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami o różnym profilu i wielkości. Wyznaje zasadę, że sukces rynkowy przedsięwzięcia jest ściśle skorelowany z podejściem i transformacją mentalną jego leadera oraz zespołu. Jest autorem projektu “Invisible manager”, w którym uczy świadomego zarządzania nieświadomym umysłem, zmierzając do osiągnięcia zamierzonego celu. Posiada certyfikat Reiss Profile Master (Instytut Durkalskiego, Warszawa, Polska).

+48 604 299 296

Magdalena Jarosz

Sylwia Kościuszko

Reiss Profile Master, doradca kariery, akredytowany coach ACC (ICF)  II  Poznań

Posiada 12 letnie doświadczenie w branży rekrutacyjnej i konsultingowej, specjalizuje się w prowadzeniu coachingu kariery i tzw. career transition (tworzenie ścieżki kariery, realizowanie się w nowej roli zawodowej- awans, wprowadzenie do nowej pracy tzw. placement), doradztwa i szkoleń z podnoszenia kompetencji społecznych (tworzenie zespołów, komunikacja interpersonalna, radzenie sobie ze stresem).   W ostatnich 5 latach przeprowadziła projekty coachingowo-szkoleniowe m.in. dla następujących branż: IT, finansowej, farmaceutycznej, chemicznej, FMCG, edukacyjnej, artystycznej. Przeprowadziła ponad 1500 h konsultingu i coachingu kariery.

Brała udział w tworzeniu i testowaniu narzędzi diagnostycznych (Kotwice Kariery Lechaa). Współpracowała z coachami i konsultantami w kraju i zagranicą (Finlandia, Wielka Brytania).

Absolwentka socjologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, studium podyplomowego z Doradztwa Kariery i szeregu szkoleń uzupełniających (m.in. Racjonalna Terapia Zachowania, Porozumienie bez Przemocy).


+48 504 652 988

Monika Grucza

Reiss Profile Master, menedżer, certyfikowany coach   II   Warszawa

Menedżer z kilkunastoletnim doświadczeniem w firmie reklamowo-poligraficznej. Lubię to, co robię, ale cały czas staram się poszerzać swoje perspektywy i horyzonty. Właśnie dzięki temu poszukiwaniu nowych dróg wewnętrznego rozwoju kilka lat temu uzyskałam certyfikat coacha, a później Reiss Profile Master. Moim celem, jako coacha jest towarzyszyć w drodze tym, którzy chcą osiągnąć swój cel, dokonać zmiany, np. zmiany swoich przekonań, nawyków, chcą spełnić marzenia, rozwijać swoje kompetencje, poprawić relacje z innymi, budować wiarę w siebie i swoje możliwości; poszerzyć samoświadomość. Narzędzie Reiss Motivation Profile świetnie się do tego nadaje. Zapraszam również na stronę: lifecoaching.waw.pl

Dorota Markiewicz – Kubik

Sylwia Kościuszko

Reiss Profile Master, certyfikowany Biznes Coach (Erickson College), akredytacja Facet 5  II  Gdynia

Dyrektor ds. Human Resources w Farm Frites Poland SA w Lęborku. Od kilkunastu lat zajmuje się projektami związanymi z oceną kompetencji, wdrażaniem systemów kadrowych, zarządzaniem przez cele, zarządzaniem projektami. Odpowiedzialna również za CSR.Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończyła liczne studia podyplomowe oraz studia MBA w Gdańskiej Fundacji Kształcenia Managerów. Pełni funkcję wiceprezesa w Fundacji MetaPomoc, która wspiera młodzież z trudnym startem w życie. Jestem członkiem Rady Programowej Forum Mentorów oraz Mentorem w programie Mentor4Biznes.

+48 602 453 235

Berenika Gocłowska

Reiss Profile Master, Coach ICF   II   Szczecin

Z wykształcenia socjolog, doradca psychospołeczny i trener biznesu. Od kilkunastu lat zarządzam zespołami ludzkimi, doradzam przedsiębiorcom, koordynuje projekty ale przede wszystkim pracuję jako trener biznesu szkoląc i budując kompetencje swoich klientów. Jestem certyfikowanym coachem ICF w stopniu ACC, doradcą zawodowym z akredytacją VCC oraz twórca wielu narzędzi szkoleniowych i coachingowych. Mam zrealizowane ponad 7000h szkoleniowych i coachingowych w szczególności dla odbiorcy biznesowego. Zajmuję się głównie komunikacja, motywacją, radzeniem sobie ze stresem, kreatywnym rozwiązywaniem problemów i budowaniem ścieżki celów i strategii. 

 

 

+48 503 027 255

Dominika Syper

Trener, Specjalista ds. Rozwoju,  Menedżer z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych korporacjach, Reiss Profile Master  II  cała Polska

Prowadzi szkolenia, warsztaty i konsultacje wspierające rozwój biznesu w obszarach zarządzania i efektywności. Jej misją jest wzmacnianie działania i skuteczności firm, którą opiera na modelu budowania relacji zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz organizacji. Specjalizuje się w szkoleniach podnoszenia kompetencji menadżerskich, sprzedażowych, aktywnego pozyskiwania Klientów, budowania zespołów, komunikacji i współpracy oraz efektywności osobistej. W swojej pracy skupia się na najważniejszym kapitale – na ludziach – a przede wszystkim ich talentach, predyspozycjach oraz umiejętnościach. Programy rozwojowe dopasowuje do potrzeb Klientów, w których wykorzystuje najnowszą wiedzę psychologiczną, sprawdzoną metodologię, szereg pomocnych narzędzi oraz własne doświadczenie w obszarze pracy z Klientem. We wszystkich obszarach zarówno życia zawodowego, jak i prywatnego wykorzystuje swoje indywidualne zdolności inspirowania, motywowania oraz pobudzania innych do działania.

Dorota Urbańska

Reiss Profile Master, doradca kariery, trener, certyfikowany coach ACC (ICF)  II  Szczecin, Gorzów Wielkopolski

Z wykształcenia filozof i socjolog.  Jestem absolwentką studiów podyplomowych o kierunkach: doradca zawodowy i trener biznesu. Od kilkunastu lat pracująca z ludźmi i dla ludzi wspierając ich w rozwoju oraz poszukując optymalnych dla nich rozwiązań. Od kilku lat doradzam przedsiębiorcom w realizacji ich długofalowych celów, pozyskiwaniu funduszy zewnętrznych na rozwój. Pracując z klientami indywidualnie stawiam na ich wyjątkowość, zdolności i możliwości osadzone w rzeczywistości.

Specjalizuję się w tematach dotyczących motywacji, skutecznej komunikacji, budowaniu zespołów, wyznaczaniu strategii.

Zapraszam na stronę www.my-solution.com.pl

Agnieszka Kropacz

Coach, trener, konsultant OE, facylitator, Reiss Profile Master   II   Warszawa

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Certyfikowany coach CoachWiseTM, metodologii akredytowanej przez ICF. Trener z ponad 10-letnim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń dla biznesu, m.in. z umiejętności menedżerskich, coachingowych, z procesu grupowego oraz efektywności osobistej i zespołowej. Ma doświadczenie jako menedżer zespołu oraz lider wielu projektów w obszarze szkoleń, rozwoju, coachingu w organizacji oraz jakości obsługi klienta w branży telekomunikacyjnej. Od kilku lat pełni rolę konsultanta OE (Organizational Effectiveness) oraz facylitatora w pracy z grupami. Wspiera menedżerów i ich zespoły w zwiększaniu efektywności „pod poziomem wody“ – czyli w obszarze ludzkich emocji, relacji, zaangażowania i motywacji.

+48 791 230 530

agnieszka.kropacz (kropaga)

Tomasz Kalinowski

Reiss Profile Master,  trener biznesu, doradca zawodowy, coach i konsultant hr   II  Warszawa

Trener biznesu, doradca zawodowy, coach i konsultant hr. Z wykształcenia prawnik, z ukończoną aplikacją sądową, MBA i wieloletnim osobistym doświadczeniem w sprzedaży (produkty i usługi) oraz zarządzaniu sprzedażą w biznesie. Posiada praktyczne doświadczenia we wdrażaniu zarządzania przez cele i budowaniu kultury zaangażowania w wielu organizacjach z różnych branż.  Zrealizował ponad 2000 dni szkoleniowych i ponad 1000 godzin coachingowych, w ramach wielu projektów szkoleniowych i programów rozwojowych obejmujących edukację pracowników liniowych, menedżerów i trenerów. Specjalizuje się w przygotowaniu i wdrażaniu projektów motywacyjnych i mentoringowych oraz opracowaniu i realizacji programów  dotyczących rozwoju kompetencji menedżerskich, sprzedażowych, obsługi klienta, negocjacji, współpracy w zespole, prezentacji publicznych, kreatywności i efektywności osobistej.

Edyta Pytko

Coach, doradca, trener, Reiss Profile Master   II   Rzeszów

Właścicielka firmy inwestycyjno-doradczej 8REEA z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym. Wiele lat przepracowała w instytucjach państwowych. Szeroką wiedzę na temat funduszy unijnych zdobyła będąc członkiem komisji oceny projektów unijnych. Poznała i nadal zgłębia tajniki prowadzenia własnej firmy w formie jednoosobowej działalności gospodarczej, spółki z o.o., a także organizacji pozarządowej.

Dzięki tym doświadczeniom i zamiłowaniu do kontaktu z ludźmi, od kilku lat postawiła na zaangażowanie się we wspieranie postaw przedsiębiorczych poprzez konsultacje, coaching, szkolenia i projekty. W swojej pracy opiera się na faktach, dobiera narzędzia, które są adekwatne dla jej rozmówców. Prowadzi klientów w procesie odkrywania ich wewnętrznych motywacji do poszerzania kompetencji i rozwoju kariery, do wprowadzenia równowagi pomiędzy różnymi sferami życia.

Jako coach swoją prace opiera o standardy Noble Manhatan Coaching, jako master stosuje metodykę Reiss Motivation Profile. Przeprowadziła kilkaset godzin konsultacji z zakresu rozwoju kariery.

Anna Czarna

Reiss Profile Master, Professional Coach SFCP, Psycholog   II   Gdańsk

Professional Coach SFCP (Solution Focused Coaching Polska-Centrum i Szkoła Coachingu Skoncentrowanego na Rozwiązaniach). Absolwentka psychologii w SWPS w Sopocie oraz studiów podyplomowych Life&Business Coaching w WSAiB w Gdyni. Posiadam także certyfikat Reiss Profile Master. Ciągły rozwój jest jedną z moich pasji. Jako coach pragnę pomagać innym dążyć do realizacji ich marzeń i celów. Staram się poszerzać samoświadomość moich Klientów, a Reiss Motivation Profile to narzędzie do tego doskonałe.

+48 600 466 282

Renata Bobińska

Certyfikowany coach ICF, Trener biznesu, Reiss Profile Master  II   Warszawa

Wierzę, że wszyscy chcemy żyć z myślą, iż nie odkładamy naszego życia, pasji i marzeń na później. Jednak często brakuje nam sił, chęci lub wsparcia, aby coś zmienić albo odwagi, by zmierzyć się z samym sobą.

Na co dzień pracuję z dojrzałymi osobami, które mają marzenia, ale brakuje im odwagi do tego, aby je realizować. Czasem jest to brak wiary w siebie i we własne możliwości, a czasem brak czasu lub wiedzy, jak się do tego zabrać. Pomagam im więc poukładać codzienną rzeczywistość, uwierzyć w siebie i we własne możliwości, odszukać siłę i motywację do działania.

Moja droga zawodowa związana jest z bezpośrednią pracą z ludźmi, z motywowaniem, inspirowaniem i wspieraniem ich w dążeniu do celu. Podczas swojej pracy wykorzystuję również ponad 20 letnie doświadczenie biznesowe związane z prowadzeniem projektów marketingowych, komunikacyjnych i szkoleniowych.

Swoją wiedzą i pozytywną energią dzielę się prowadząc szkolenia, warsztaty oraz projekty rozwojowe w zakresie budowania i wzmacniania kompetencji osobistych, życiowych i zawodowych.  Prowadzę również indywidualne i grupowe sesje coachingowe.

+48 579 055 099

renata.bobinska@motivar.pl

Anna Brzosko

Reiss Profile Master, trener biznesu, pasjonatka rozwoju osobistego II cała Polska

Wykładowca Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Współautorka i współprowadząca autorski program „Zarządzanie sobą i talentami”. Prowadzi również zajęcia w ramach Szkoły Trenerów Biznesu ALK. Na stałe współpracuje z Instytutem Talentów Flashpoint.

Specjalizuje się w treningach z zakresu rozwoju osobistego. Takie zagadnienia jak zarządzanie sobą, podnoszenie kwalifikacji, samoświadomość, zarządzanie talentami, identyfikacja sytuacji problemowych, zarządzanie stresem, ustalanie planów, celów i strategii oraz komunikacja, często realizuje w trakcie prowadzonych zajęć.

W swojej pracy szczególną uwagę zwraca na diagnozowanie i rozwój indywidualnego potencjału u dzieci i młodzieży. Prowadzi szereg projektów skierowanych do nauczycieli i edukatorów oraz uczniów na wszystkich poziomach nauczania. Autorka licznych publikacji na temat wykorzystania specyfiki pracy mózgu w uczeniu i nauczaniu. Współautorka książek: „Zarządzanie Sobą na Zielonej Ścieżce. Dyrektor szkoły z Pasją” (wyd. Flashpoint, 2015), „POKOLENIE Y” (wyd. Flashpoint, 2016). Aktywny konsultant Kompasu Kariery CROWN. Posiada certyfikat Polskiego Stowarzyszenia Kinezjologów.

W teście Instytutu Gallupa posiada takie talenty jak: Elastyczność, Maksymalista, Optymista, Rozwijanie Innych, Empatia. W teście Standout Marcusa Buckinghama ma rolę: Opiekun i Stymulator.

+48 510 119 509

ania_brzosko

Magdalena Perz

Konsultant kariery, Doradca zawodowy, Trener Kompasu Kariery (Career Direct), RMP Master II Warszawa

Wspieram w budowaniu satysfakcjonującej drogi zawodowej w oparciu o talenty i mocne strony oraz w zgodzie z wewnętrznymi potrzebami i wartościami. Pomagam zmienić pracę, stanowisko i świadomie zarządzać swoim rozwojem osobistym i zawodowym. 

Wierzę, że każdy człowiek jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Lubię odkrywać w ludziach potencjał i pokazywać możliwości do rozwoju i spełnienia w życiu zawodowym, a tym samym osobistym.

Do moich głównych działań należy:
- diagnoza predyspozycji zawodowych (talentów, kompetencji, umiejętności) (m.in. przy użyciu narzędzia CAREER DIRECT – profesjonalnego narzędzie do badania osobowości, zainteresowań, umiejętności i wartości, który może być wsparciem w procesie doradczym).
- pomoc w odkrywaniu zainteresowań, pasji, wartości, marzeń i potrzeb,
- tworzenie profilu zawodowego klienta pomagającego w szukaniu pracy zgodnie z umiejętnościami i predyspozycjami zawodowymi,
- praca nad określaniem celów i tworzenie indywidualnego planu rozwoju zawodowego,
- wsparcie w zrozumieniu swoich wewnętrznych potrzeb, tak aby świadomiej i efektywniej zarządzać swoim rozwojem,
- prowadzenie autorskich warsztatów z zakresu doradztwa zawodowego.

+48 508 114 760

Iwona Budny – Bobrowska

Reiss Profile Master,  Talent Management Mentor, doświadczony trener biznesu, wieloletni manager i partner biznesowy w obszarze Zarządzania Kapitałem Ludzkim II cała Polska

Konsultant uprawniony do interpretowania analiz osobowości zawodowej, predyspozycji, skal odporności psychicznej i motywatorów m.in. przy wykorzystaniu wyników z kwestionariuszy: Reeis Motivation Profile, TalentQ, MasterPersonalAnalisys, MBTI, TQM48, 15FQ+, FRIS®, MindSonar, Talenty Instutu Gallupa – Clifton StrengthsFinder.

Wykładowca akademicki studiów podyplomowych, MBA i Advanced Management Program oraz Partner Merytoryczny Kozminski Executive Business School – Akademii Leona  Koźmińskiego z zakresu zarządzania sobą, zespołami i organizacją. Dyrektor merytoryczny programu studiów MBA dla kadry HR.

Prywatnie mama 15 latki zaangażowana w zmianę świadomości nauczycieli i rodziców w przygotowaniu młodych ludzi do życia, bazując na ich predyspozycjach i talentach – współprowadzi Fundację Pasja do Edukacji i Rozwoju.

Od ponad 15 lat sesje indywidualne i zespołowe budujące samoświadomość pracowniczą, menedżerską i zespołową, wspierając odnalezienie swojego dobrego miejsca w roli zawodowej, w procesie, organizacji i w życiu osobistym.

W swojej pracy wykorzystuje m.in. metodykę komunikacyjną NVC oraz narzędzia z zakresu Zen Coachingu.

Jako mentor/coach na stałe współpracuje z Fundacją Liderek Biznesu EY, wspierającą kobiety na rynku pracy. Przygotowywała i prowadziła sesje indywidualne dla managerów organizacji polskich i międzynarodowych oraz dla kadry kierowniczej administracji publicznej do rangi ministrów włącznie.

W zakresie treningów grupowych specjalizuje się w szkoleniach z przywództwa, budowania i rozwijania zespołów, zarządzania sobą oraz zespołami, komunikacji i motywowania.

Zawodowo, w międzynarodowych korporacjach budowała i zarządzała programami talentowymi oraz programami dla pracowników o wysokim potencjale. Posiada doświadczenie w wartościowaniu stanowisk, określaniu i wdrażaniu systemów kompetencji oraz ocen pracowniczych, a także w prowadzeniu rekrutacji indywidualnych i masowych.

Ceniona za spokojne i zrównoważone podejście oraz łatwość budowania relacji, w których wspiera Klientów w dotarciu do swoich potencjałów, talentów oraz budowania w oparciu o nie, swojego Mistrzostwa Osobistego i przewagi rynkowej. Pasjonatka autentyczności, praktyczności, szczerości i przeżywania życia tu i teraz…

Adrian Paszczyk

Psycholog, doradca, analityk motywacyjny- RMP Master II Cała Polska

Certyfikowany analityk motywacyjny, psycholog, właściciel firmy doradczej GrowWay. Ukończył studia magisterskie z psychologii ze specjalnością przedsiębiorczość i zarządzanie oraz prestiżowy program Master of Business Administration. Jest przekonany, że każdy posiada talenty umożliwiające realizację wielkich celów do czego kluczem jest ich odkrycie i świadomy rozwój. Jego misją jest popularyzowanie kultury opartej na ciągłym uczeniu się, odkrywaniu i rozwijaniu swoich predyspozycji oraz pomoc w zdobywaniu kompetencji umożliwiających osiąganie satysfakcjonujących celów zawodowych i życiowych. Zanim podejmie decyzje szuka argumentów popartych danymi dlatego zainteresował się kwestionariuszem Reiss Motivation Profile, który mierzy to co z pozoru wydaje się niemierzalne (motywację) i dostarcza wiarygodnych danych liczbowych. Narzędzie skutecznie stosowane jest w rozwoju kariery zawodowej, sporcie, relacjach międzyludzkich, rozwoju osobistym, biznesie i w tych obszarach chce pomagać osiągać cele swoim klientom.

„Wszystko czego człowiek potrzebuje do spełnionego życia znajduje się w nim samym. Drogą do szczęścia, sukcesu, realizacji marzeń jest samopoznanie, wykorzystanie talentów i postępowanie w zgodzie z własnymi potrzebami.”

Iwona Wilczyńska – Batory

Trener, Psycholog, Reiss Profile Master, Reiss School Profile Master II Warszawa

Z wykształcenia jestem psychologiem (UW), wiele lat pracowałam  jako trener umiejętności miękkich,  jestem certyfikowanym Trener Biznesu,  trenerem FamilyLab.  Coachem w trakcie certyfikacji.

Jestem certyfikowanym RMP i RSMP Masterem, współpracującym z Instytutem Durkalskiego.

Zajmuję się wspieraniem młodzieży i młodych dorosłych w wyborach zawodowych i rozwoju kariery, jak również wspieram rodziców w tym, jak rozmawiać z dziećmi by rozwijać ich potencjał.

Prywatnie jestem mamą  Małgosi i  Olka, pasjonatką morza i kryminałów.

Dorota Ostrożańska

Trenerka, mentorka, facylitatorka, coacherka, masterka RMP®i RSMP® II Białystok

Absolwentka UW, Podyplomowych Studiów Menedżerskich SGH,Szkoły Trenerów Metrum, Szkoły Trenerów Komunikacji opartej na Empatii Nonviolent Communication. Finalistka wyróżniona w VI Edycji konkursu Polish National Sales Awards 2014 w kategorii Trener Sprzedaży. Od 25 lat związana z branżą sprzedaży, wcześniej jako menedżerka zarządzająca zespołami sprzedawców, szkoleniowców, mentorów i menedżerów, obecnie jako trenerka i mentorka szkoląca w zakresie efektywnej sprzedaży, rekrutacji, motywacji, przywództwa, kreatywności. Posiada rozległe doświadczenie w projektowaniu szkoleń. Najważniejsze kryterium oceny własnej i innych od zawsze stanowi dla niej edukacja, dyktowana pragnieniem samodoskonalenia i świadomością, iż w ówczesny świecie uczenie się jest i ważne i wszechobecne. Z dumą wyznaje koncepcję lifelong learning doskonaląc kompetencje. Jej pracę Personal branding trenera, wieńczącą studia podyplomowe, recenzenci uznali za wybitną. Fascynuje ją wiele zagadnień, m.in. NVC, holakracja, turkusowe organizacje, zarządzanie przez motywację i wartości, archetypy, ich rodzaje i związki pomiędzy nimi, systemy motywacji ludzkich, talenty Gallupa. Biolożka, ekolożka i społeczniczka. Jedna z 11 inicjatorek „100-lecia Kobiet” na terenie województwa podlaskiego, założycielka My, Kobiety… aktywnie angażująca się w działania mające na celu wzrost samoświadomości i sprawczości kobiet. Szczęśliwa mama 17-letniej Róży. Kocha dobry reportaż, tworzy kolaże i maluje techniką Vedic Art.