RMP Masters

Sława Mickiewicz

Konsultant zarządzania, rozwoju organizacji i HR, trener biznesowy, Reiss Profile Master   II   Warszawa, Wrocław

Wieloletni menedżer zespołu trenerów wewnętrznych w międzynarodowej instytucji finansowej, praktyk sprzedaży i obsługi Klienta z ponad 14-letnim doświadczeniem zawodowym. Od 2012 roku realizuje projekty rozwojowe – szkoleniowe, coachingowe i doradcze dla Klientów z różnych branż. Wspiera rozwój kompetencji menedżerów i specjalistów, właścicieli firm, trenerów biznesowych i HR Business Partnerów. Pracuje w obszarach efektywności w realizacji zadań, kompetencji Pracowników, programów talentów i korzystania z potencjału wewnątrz organizacji. Specjalizuje się w szkoleniach i rozwoju kompetencji z zakresu prowadzenia rozmów telefonicznych, aktywnej sprzedaży i pozyskiwania Klientów, profesjonalnej obsługi, budowania zespołów, komunikacji i współpracy, efektywności indywidualnej i zespołowej, trudnych sytuacji w relacjach z Klientami. W swojej pracy szczególnie ceni możliwość tworzenia rozwiązań, które w widoczny sposób zmieniają rzeczywistość. Miarą jej sukcesów są sukcesy Klientów, z którymi współpracuje.

+48 502 191 880

slawa.mickiewicz

Sylwia Kościuszko

Sylwia Kościuszko

Trener, konsultant, Reiss Profile Master   II   Warszawa

Konsultant w firmie doradztwa personalnego HRK. Posiada dwudziestoletnie doświadczenie w branży doradztwa personalnego. Prowadziła projekty rekrutacyjne na stanowiska średniego i wyższego szczebla menedżerskiego, obecnie zajmuje się przede wszystkim projektami związanymi z oceną i rozwojem kompetencji. Przygotowuje metodologię i prowadzi projekty Assessment/Development Centre, audytu menedżerskiego, outplacementu oraz coachingu. Jest certyfikowanym coachem ICC. Prowadzi też projekty z oceny 360 stp. oraz szkolenia z wybranych zagadnień związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi.

+48 600 870 889

Joanna Religa

Coach przedsiębiorczości, Reiss Profile Master   II   Warszawa

Wspieram Mamy, które myślą o założeniu własnej firmy i pomagam, gdy stawiają w niej pierwsze kroki. Przez 12 lat pracowałam w międzynarodowych korporacjach, budując strategie i realizując plany komunikacyjne dla dużych marek. Po urodzeniu dzieci zapragnęłam żyć wolniej, świadomiej i mieć wpływ na ilość czasu, który poświęcam dzieciom i rodzinie. Stąd pomysł na własną działalność:www.joannareliga.pl Łączę w niej umiejętności coachingowe z wiedzą i doświadczeniem marketingowca. Jako Reiss Profile Master dużo uwagi poświęcam wewnętrznej motywacji: jej diagnostyce i ukierunkowaniu swoich działań zgodnie z wewnętrznymi motywatorami. Spełniam swoje marzenie o dochodowym mikrobiznesie i jakości życia, o której zawsze marzyłam. Jestem zadziorną i niepokorną indywidualistką. Chętnie kwestionuję wszystkie „muszę”, „powinnam”, „nie mogę”. Moje motto w pracy coachingowej brzmi „Rób to czego innym się nie chce, a wkrótce będziesz miała to, o czym inni wciąż tylko marzą”.

+48 660 518 801

Agnieszka Kropacz

Coach, trener, konsultant OE, facylitator, Reiss Profile Master   II   Warszawa

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Certyfikowany coach CoachWiseTM, metodologii akredytowanej przez ICF. Trener z ponad 10-letnim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń dla biznesu, m.in. z umiejętności menedżerskich, coachingowych, z procesu grupowego oraz efektywności osobistej i zespołowej. Ma doświadczenie jako menedżer zespołu oraz lider wielu projektów w obszarze szkoleń, rozwoju, coachingu w organizacji oraz jakości obsługi klienta w branży telekomunikacyjnej. Od kilku lat pełni rolę konsultanta OE (Organizational Effectiveness) oraz facylitatora w pracy z grupami. Wspiera menedżerów i ich zespoły w zwiększaniu efektywności „pod poziomem wody“ – czyli w obszarze ludzkich emocji, relacji, zaangażowania i motywacji.

+48 791 230 530

agnieszka.kropacz (kropaga)

Aleksandra Weinzieher

Aleksandra Weinzieher

Menedżer, coach dyplomowany na Akademii Leona Koźmińskiego, Reiss Profile Master   II   Warszawa

Jest członkiem Izby Coachingu uzyskała także tytuł Akredytowanego Coacha. W pracy coacha wykorzystuje kilkunastoletnie doświadczenie menedżerskie zdobyte w międzynarodowych korporacjach. Pracuje zarówno z firmami jak i klientami indywidualnymi. Prowadzi także warsztaty coachingowe pozwalające budować i rozwijać mocne strony człowieka.

+48 519 33 66 11

Edyta Pytko

Coach, doradca, trener, Reiss Profile Master   II   Rzeszów

Właścicielka firmy inwestycyjno-doradczej 8REEA z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym. Wiele lat przepracowała w instytucjach państwowych. Szeroką wiedzę na temat funduszy unijnych zdobyła będąc członkiem komisji oceny projektów unijnych. Poznała i nadal zgłębia tajniki prowadzenia własnej firmy w formie jednoosobowej działalności gospodarczej, spółki z o.o., a także organizacji pozarządowej.

Dzięki tym doświadczeniom i zamiłowaniu do kontaktu z ludźmi, od kilku lat postawiła na zaangażowanie się we wspieranie postaw przedsiębiorczych poprzez konsultacje, coaching, szkolenia i projekty. W swojej pracy opiera się na faktach, dobiera narzędzia, które są adekwatne dla jej rozmówców. Prowadzi klientów w procesie odkrywania ich wewnętrznych motywacji do poszerzania kompetencji i rozwoju kariery, do wprowadzenia równowagi pomiędzy różnymi sferami życia.

Jako coach swoją prace opiera o standardy Noble Manhatan Coaching, jako master stosuje metodykę Reiss Motivation Profile. Przeprowadziła kilkaset godzin konsultacji z zakresu rozwoju kariery.

Tomasz Lajfert

Tomasz Lajfert

Konsultant, Reiss Profile Master   II   Warszawa

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada 15-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami o różnym profilu i wielkości. Wyznaje zasadę, że sukces rynkowy przedsięwzięcia jest ściśle skorelowany z podejściem i transformacją mentalną jego leadera oraz zespołu. Jest autorem projektu “Invisible manager”, w którym uczy świadomego zarządzania nieświadomym umysłem, zmierzając do osiągnięcia zamierzonego celu. Posiada certyfikat Reiss Profile Master (Instytut Durkalskiego, Warszawa, Polska).

+48 604 299 296

Justyna Szymczak

Reiss Profile Master, coach ACC ICF, trener biznesu   II   Szczecin

Posiadam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu biznesu z branży rozwoju osobistego, którego ideą jest wspieranie wartości, rozwój umiejętności i stanów emocjonalnych potrzebnych do osiągnięcia sukcesu. Przeprowadziłam ponad 8000 godzin szkoleń teoretycznych i praktycznych. Mam poczucie wzrastania i wolności tworzenia, bazując na wewnętrznej prawdzie, współtworzę z innymi nową jakość życia pod nazwą Akademia Sukcesu: www.akademiasukcesu.info

Zajmuję się tworzeniem lepszego systemu wspomagającego rozwój potencjału ludzkiego tj. kapitału firmy. Wspieram zespoły managerskie w podejmowaniu decyzji, kreatywnie rozwiązuję problemy, udoskonalam proces i pomagam w organizowaniu ról w teamie.

Marta Galocz

Manager, trener, Reiss Profile Master   II   Poznań

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej i doskonale zna specyfikę pracy w korporacji. Odpowiedzialna za rozwój personalny pracowników sieci dealerskiej. Leader zespołu szkoleniowego realizującego projekty rozwojowe oraz motywacyjne. Trener, coach zespołów sprzedażowych. Skuteczna dzięki wysokiej umiejętności słuchania, efektywnej komunikacji i wiary w potencjał ludzki.

+48 503 746 040

Wioleta Wilma

Sylwia Kościuszko

Coach, psycholog, trener, Reiss Profile Master   II   Gdynia

Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego, studiów podyplomowych na Politechnice Gdańskiej i w Wyższej Szkole Bankowej. W ramach praktyki własnej prowadzę coaching indywidualny oraz szkolenia rozwojowe dla firm i osób prywatnych. W ramach konsultacji HR tworzę kompleksowe Systemy Ocen Okresowych dla organizacji. Wspieram menadżerów i ich zespoły w zwiększaniu skuteczności i zaangażowania w pracę, w równym stopniu traktując z uważnością i dbałością ich sferę prywatną.

Towarzyszę w rozwoju swoim klientom i również się rozwijam, stale poszukując skutecznych narzędzi i metod działania. Ze szczególną uwagą odnoszę się do takich zagadnień, jak wielowymiarowość procesu motywacji, przekraczanie własnych ograniczeń, zmiana schematów i przekonań, metody efektywnego uczenia się, praca z ciałem i oddechem.

+48 509 546 877

Alicja Klimek-Junak

Reiss Profile Master, coach ACC ICF, trener rozwoju osobistego   II   Szczecin

Certyfikowany Coach ACC ICF, członek zarządu ICF Polska w ostatniej kadencji, certyfikowany trener rozwoju osobistego i mentor coach. Wykładowca na studiach podyplomowych z zakresu coachingu na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu i Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu. Menadżer z doświadczeniem w biurze projektowym. Wiceprezes stowarzyszenia TERAZ. Absolwentka studiów podyplomowych z zarządzania i Executive MBA.
Specjalizuje się w tematach z zakresu komunikacji, zmiany, realizacji celu, motywowania i budowania własnej wartości.

+48 608 442 889

Danuta Karżel

Sylwia Kościuszko

Menedżer, Akredytowany Coach ICF, Reiss Profile Master, Certyfikowany Trener FRIS   II   Szczecin

Z wykształcenia ekonomista. Studia podyplomowe- Zarządzanie i Kompetencje Menedżerskie. Jestem praktykiem i posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy na stanowisku menedżerskim. Jako Coach moim celem jest budowanie świadomości, odpowiedzialności oraz wiary w siebie. Poszerzanie perspektywy i pozyskanie nowych punktów widzenia. Jak mierzyć się z wyzwaniami, rozwijać kompetencje, poprawiać relacje, zwiększać efektywność ? Reiss Motivation Profile – to pierwszy krok.

+48 794 713 750

Anna Czarna

Reiss Profile Master, Professional Coach SFCP, Psycholog   II   Gdańsk

Professional Coach SFCP (Solution Focused Coaching Polska-Centrum i Szkoła Coachingu Skoncentrowanego na Rozwiązaniach). Absolwentka psychologii w SWPS w Sopocie oraz studiów podyplomowych Life&Business Coaching w WSAiB w Gdyni. Posiadam także certyfikat Reiss Profile Master. Ciągły rozwój jest jedną z moich pasji. Jako coach pragnę pomagać innym dążyć do realizacji ich marzeń i celów. Staram się poszerzać samoświadomość moich Klientów, a Reiss Motivation Profile to narzędzie do tego doskonałe.

+48 600 466 282

Magdalena Wojtkowiak

Sylwia Kościuszko

Trener Biznesu, Coach ACC ICF, członek ICF Global i Polska. Dyrektor Zarządzający w firmie Future Skills   II   Wrocław

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego oraz studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, kierunki- Trener Biznesu, Coaching.

Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu Zarządzania Podwładnymi, Komunikacji oraz Negocjacji. Opracowuje i realizuje projekty rozwoju kadry kierowniczej z zakresu Przywództwa Sytuacyjnego, Zarządzania Zespołami Sprzedażowymi oraz Systemu Ocen Pracowniczych.

Jako doświadczony coach ICF prowadzi coachingi dla średniej i wyższej kadry kierowniczej. Mówi o sobie: „Jestem Coach-em i Trenerem Biznesu, pracuję z menedżerami, którzy są na różnym etapie kariery zawodowej. Pomagam im w odkryciu drzemiącego w Nich potencjału, dzięki czemu odnajdują swoją drogę oraz motywację do osiągania celów w życiu prywatnym i zawodowym.”

Uczestnicy szkoleń oraz klienci cenią ją za charyzmę, praktyczne wskazówki oraz elastyczność w działani

Monika Grucza

Reiss Profile Master, menedżer, certyfikowany coach   II   Warszawa

Menedżer z kilkunastoletnim doświadczeniem w firmie reklamowo-poligraficznej. Lubię to, co robię, ale cały czas staram się poszerzać swoje perspektywy i horyzonty. Właśnie dzięki temu poszukiwaniu nowych dróg wewnętrznego rozwoju kilka lat temu uzyskałam certyfikat coacha, a później Reiss Profile Master. Moim celem, jako coacha jest towarzyszyć w drodze tym, którzy chcą osiągnąć swój cel, dokonać zmiany, np. zmiany swoich przekonań, nawyków, chcą spełnić marzenia, rozwijać swoje kompetencje, poprawić relacje z innymi, budować wiarę w siebie i swoje możliwości; poszerzyć samoświadomość. Narzędzie Reiss Motivation Profile świetnie się do tego nadaje. Zapraszam również na stronę: lifecoaching.waw.pl

Alicja Gotowczyc

Sylwia Kościuszko

Reiss Profile Master, certyfikowany Biznes Coach (ICC, Erickson College ICF)  II   Gdańsk

Alicja Gotowczyc – współzałożyciel i Prezes Forum Mentorów, wieloletni menedżer specjalizujący się w obszarze sprzedaży i rozwoju kadry menadżerskiej, mentor w projektach Gdańskiej Fundacji Przedsiębiorczości, Youth Business Poland, WSB. Wykładowca akademicki,  certyfikowany Biznes Coach (ICC, Erickson College ICF), który przeprowadził około 400 godzin spotkań coachingowych i mentorskich, przepracował 1000 dni na sali szkoleniowej szkoląc ponad 800 osób i superwizując pracę ponad 100 trenerów i menadżerów. 

+48 601 503 135

Marzena Dembicka

Reiss Profile Master, trener, certyfikowany coach   II   Gdańsk

Praktyk biznesu z ponad 15-letnim doświadczeniem menedżerskim. Od 2002 roku trener. Przeprowadziła ponad 1000 godzin warsztatów. Specjalizuje się w podnoszeniu efektywności pracy opartej na współpracy, otwartości na zmiany i doskonaleniu komunikacji. Znajomość reguł prowadzenia biznesu oraz potrzeb pracowników wykorzystuje w prowadzonych przez siebie warsztatach.

Współpracuje z organizacjami młodzieżowymi: Stowarzyszeniem Future is coming, Można Inaczej, Formacją Młodych Liderów. Prowadzi warsztaty “Postaw na siebie”, budujące świadomość, akceptację siebie oraz pozwalające poznać swoje potrzeby wynikające z 16 motywatorów.

Od 2014 prowadzi blog zachęcający do zatrzymania się na chwilę i odszukania siebie. Wierzy, że każdy, w swoim tempie, znajdzie odwagę do podjęcia decyzji dla siebie istotnych. Jej pasją są spotkania z ludźmi stawiającymi na autentyczność w biznesie i życiu prywatnym.

Absolwentka studiów podyplomowych: Dziennikarstwo oraz Psychologia Biznesu. Od 2013 roku certyfikowany Coach ICC. Zapraszam na stronę: www.marzenadembicka.pl

Reiss Profile Master, doradca kariery, akredytowany coach ACC (ICF)  II  Poznań

Posiada 12 letnie doświadczenie w branży rekrutacyjnej i konsultingowej, specjalizuje się w prowadzeniu coachingu kariery i tzw. career transition (tworzenie ścieżki kariery, realizowanie się w nowej roli zawodowej- awans, wprowadzenie do nowej pracy tzw. placement), doradztwa i szkoleń z podnoszenia kompetencji społecznych (tworzenie zespołów, komunikacja interpersonalna, radzenie sobie ze stresem).   W ostatnich 5 latach przeprowadziła projekty coachingowo-szkoleniowe m.in. dla następujących branż: IT, finansowej, farmaceutycznej, chemicznej, FMCG, edukacyjnej, artystycznej. Przeprowadziła ponad 1500 h konsultingu i coachingu kariery.

Brała udział w tworzeniu i testowaniu narzędzi diagnostycznych (Kotwice Kariery Lechaa). Współpracowała z coachami i konsultantami w kraju i zagranicą (Finlandia, Wielka Brytania).

Absolwentka socjologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, studium podyplomowego z Doradztwa Kariery i szeregu szkoleń uzupełniających (m.in. Racjonalna Terapia Zachowania, Porozumienie bez Przemocy).


+48 504 652 988

Marcin FIlipowski

CEO Firmy Doradczo-Szkoleniowej ForMatrix, Trener NLP, Coach ICF, Reiss Profile Master  II   Warszawa, Katowice 

Założyciel i właściciel firmy Doradczo-Szkoleniowej ForMatrix. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. Ukończył szkołę trenerów METRUM akredytowaną przez ICF i PTP. Ukończył szkołę coachingu metodą CoachWise akredytowaną przez ICF w Coaching Center w Warszawie. Absolwent rehabilitacji ruchowej i odnowy biologicznej AWF w Katowicach. Posiada 19-letnie doświadczenie w sprzedaży i 8 letnie doświadczenie managerskie. Dowiedz się więcej na: http://formatrix.pl/

 

Dorota Markiewicz – Kubik

Sylwia Kościuszko

Reiss Profile Master, certyfikowany Biznes Coach (Erickson College), akredytacja Facet 5  II  Gdynia

Dyrektor ds. Human Resources w Farm Frites Poland SA w Lęborku. Od kilkunastu lat zajmuje się projektami związanymi z oceną kompetencji, wdrażaniem systemów kadrowych, zarządzaniem przez cele, zarządzaniem projektami. Odpowiedzialna również za CSR.Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończyła liczne studia podyplomowe oraz studia MBA w Gdańskiej Fundacji Kształcenia Managerów. Pełni funkcję wiceprezesa w Fundacji MetaPomoc, która wspiera młodzież z trudnym startem w życie. Jestem członkiem Rady Programowej Forum Mentorów oraz Mentorem w programie Mentor4Biznes.

+48 602 453 235

Berenika Gocłowska

Reiss Profile Master, Coach ICF   II   Szczecin

Z wykształcenia socjolog, doradca psychospołeczny i trener biznesu. Od kilkunastu lat zarządzam zespołami ludzkimi, doradzam przedsiębiorcom, koordynuje projekty ale przede wszystkim pracuję jako trener biznesu szkoląc i budując kompetencje swoich klientów. Jestem certyfikowanym coachem ICF w stopniu ACC, doradcą zawodowym z akredytacją VCC oraz twórca wielu narzędzi szkoleniowych i coachingowych. Mam zrealizowane ponad 7000h szkoleniowych i coachingowych w szczególności dla odbiorcy biznesowego. Zajmuję się głównie komunikacja, motywacją, radzeniem sobie ze stresem, kreatywnym rozwiązywaniem problemów i budowaniem ścieżki celów i strategii. 

 

 

+48 503 027 255

Stella Brala

Kierownik Projektów Szkoleniowych, Trener, Psycholog, certyfikowany konsultant behawioralny D3 oraz Reiss Profile Master  II  cała Polska

Założycielka i właścicielka firmy szkoleniowo-doradczej Pracownia Doskonalenia Kompetencji Brala. Uzyskała certyfikację pierwszego i drugiego stopnia trenera umiejętności psychospołecznych przyznaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne (nr certyfikatu I stopnia 283, nr certyfikatu II stopnia 466).

Posiada doświadczenie w realizacji ponad 7000 godzin szkoleniowych z zakresu doskonalenia kompetencji „miękkich” i kierowniczych. Prowadzi treningi i szkolenia dla pracowników wszystkich szczebli organizacji. Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń z zakresu kompetencji trenerskich, kierowniczych oraz kształtowania kultury organizacyjnej, m.in. z zakresu przywództwa, roli lidera w kształtowaniu kultury organizacyjnej, przeciwdziałania anomii pracowniczej, budowania etosu pracowniczego, budowania strategicznego partnerstwa w biznesie, zarządzania przez wartości, zwiększania potencjału zawodowego, rozwiązywania konfliktów, asertywnej komunikacji, motywowania, delegowania zadań, budowania zaangażowania, rekrutacji i selekcji, ocen okresowych, coachingu, wywierania wpływu, zarządzania czasem własnym i zespołu, wypalenia zawodowego i radzenia sobie ze stresem.

Dodatkowo współpracuje jako trener i wykładowca akademicki z Instytutem Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk na studiach podyplomowych EXECUTIVE MBA, z Krajową Szkołą Sądownictwa i Prokuratury, z Wyższą Szkołą Finansów i Zarządzania w Warszawie na wydziale psychologii przedsiębiorczości i zarządzania. W Szkole Trenerów Administracji i Biznesu (STABI) przy Instytucie Zarządzania przez Wartości WSFiZ doskonali kompetencje trenerów. Od 2004 roku prowadzi szkolenia dla administracji publicznych i firm międzynarodowych.

Dorota Urbańska

Reiss Profile Master, doradca kariery, trener, certyfikowany coach ACC (ICF)  II  Szczecin, Gorzów Wielkopolski

Z wykształcenia filozof i socjolog.  Jestem absolwentką studiów podyplomowych o kierunkach: doradca zawodowy i trener biznesu. Od kilkunastu lat pracująca z ludźmi i dla ludzi wspierając ich w rozwoju oraz poszukując optymalnych dla nich rozwiązań. Od kilku lat doradzam przedsiębiorcom w realizacji ich długofalowych celów, pozyskiwaniu funduszy zewnętrznych na rozwój. Pracując z klientami indywidualnie stawiam na ich wyjątkowość, zdolności i możliwości osadzone w rzeczywistości.

Specjalizuję się w tematach dotyczących motywacji, skutecznej komunikacji, budowaniu zespołów, wyznaczaniu strategii.

Zapraszam na stronę www.my-solution.com.pl

Dominika Syper

Trener, Specjalista ds. Rozwoju,  Menedżer z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych korporacjach, Reiss Profile Master  II  cała Polska

Prowadzi szkolenia, warsztaty i konsultacje wspierające rozwój biznesu w obszarach zarządzania i efektywności. Jej misją jest wzmacnianie działania i skuteczności firm, którą opiera na modelu budowania relacji zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz organizacji. Specjalizuje się w szkoleniach podnoszenia kompetencji menadżerskich, sprzedażowych, aktywnego pozyskiwania Klientów, budowania zespołów, komunikacji i współpracy oraz efektywności osobistej. W swojej pracy skupia się na najważniejszym kapitale – na ludziach – a przede wszystkim ich talentach, predyspozycjach oraz umiejętnościach. Programy rozwojowe dopasowuje do potrzeb Klientów, w których wykorzystuje najnowszą wiedzę psychologiczną, sprawdzoną metodologię, szereg pomocnych narzędzi oraz własne doświadczenie w obszarze pracy z Klientem. We wszystkich obszarach zarówno życia zawodowego, jak i prywatnego wykorzystuje swoje indywidualne zdolności inspirowania, motywowania oraz pobudzania innych do działania.

Tomasz Kalinowski

Reiss Profile Master,  trener biznesu, doradca zawodowy, coach i konsultant hr   II  Warszawa

Trener biznesu, doradca zawodowy, coach i konsultant hr. Z wykształcenia prawnik, z ukończoną aplikacją sądową, MBA i wieloletnim osobistym doświadczeniem w sprzedaży (produkty i usługi) oraz zarządzaniu sprzedażą w biznesie. Posiada praktyczne doświadczenia we wdrażaniu zarządzania przez cele i budowaniu kultury zaangażowania w wielu organizacjach z różnych branż.  Zrealizował ponad 2000 dni szkoleniowych i ponad 1000 godzin coachingowych, w ramach wielu projektów szkoleniowych i programów rozwojowych obejmujących edukację pracowników liniowych, menedżerów i trenerów. Specjalizuje się w przygotowaniu i wdrażaniu projektów motywacyjnych i mentoringowych oraz opracowaniu i realizacji programów  dotyczących rozwoju kompetencji menedżerskich, sprzedażowych, obsługi klienta, negocjacji, współpracy w zespole, prezentacji publicznych, kreatywności i efektywności osobistej.