News

Motywacja jako główny czynnik rozwoju osobowości w oparciu o RMP

W najnowszym wydaniu naukowego pisma Akademii Leona Koźmińskiego – Coaching Review ukazał się artykuł Aleksandry Wienzieher dotyczący roli motywacji w rozwoju osobowości. W tekście autorka pokazuje jak ważna jest rola motywacji oraz udowadnia, że każdego motywuje coś innego. Przedstawia również przykłady konkretnych działań z Reiss Motivation Profile w organizacjach.

http://www.kozminski.edu.pl/fileadmin/wspolne_elementy/Jednostki/Coaching/Weinzieher.pdf

...

Brązowy medal dla “16 Strivings for God” autorstwa Prof. Stevena Reissa

Książka “16 Strivings for God” autorstwa Prof. Stevena Reissa – Nowa psychologia doświadczeń religijnych została brązowym medalistą w 18 corocznym przeglądzie INDIEFAB Book of the Year Awards.

“16 Strivings for God” jest zwycięzcą w kategorii literatura faktu – Psychologia 2015. Wyniki ogłoszono na konferencji American Library Association, która odbyła się w Orlando na Florydzie w USA w czerwcu 2016.

Książka w oryginale jest dostępna za pośrednictwem Mercer University Press (http://mupress.org), Amazon (http://amazon.com), Barnes & Noble Booksellers (http://bn.com).

Jest też możliwość zakupu w Instytucie Durkalskiego RMP Polska Sp. z o.o. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt: rmp@reissprofile.pl

16win

...

Alicja w Krainie Motywacji – wystartował BLOG o motywacji

29.07.2016 r. uruchomiliśmy BLOG poświęcony tematyce motywacji wewnętrznej.

Będziemy na nim promować różnorodność i tolerancję.

A wszystko w lekkiej, blogowej formie  na przykładach z życia wziętych…

Zapraszamy już dziś do poznania “Alicji w krainie motywacji”.

http://motywacjawewnetrzna.pl

W sekcji “Motywacja w życiu” można poczytać m.in. o Liderze w warzywniaku, doborze życiowego partnera. Nie zabraknie też tematów wakacyjnych.

blogblog3

 

 

...

Coaching Week – ICF Mazowsze

Pod koniec maja wzięliśmy udział w Międzynarodowym Tygodniu Coachingu. Można nas było spotkać na warsztacie zorganizowanym przez ICF Mazowsze, który poprowadziła Katarzyna Janas pod tytułem.: “Jak odwrócić negatywny trend widoczny w badania Instytutu Gallupa czyli zarządzanie poprzez Motywację 3.0″. Ufundowaliśmy również nagrody w postaci voucherów na wykonanie profilu motywacyjnego RMP.

plakat_CWVouchery

 

...

“Zanurz się w błękitnym oceanie.” – książka autorstwa Grzegorza Turniaka i Krzysztofa Rumianowskiego z rozdziałem Katarzyny Janas

27 kwietnia uczestniczyliśmy w promocji książki Grzegorza Turniaka i Krzysztofa Rumianowskiego pt.:”Zanurz się w błękitnym oceanie. Jak networking wspiera rozwój firm.” W książce znalazł się rozdział autorstwa Katarzyny Janas pt.: “Władza, niezależność, status… Co łączy mistrzów networkingu? O motywacji najaktywniejszych członków BNI.” Zachęcamy do zapoznania się z tą pozycją.

 

.blekitny_ocean blekitny_ocean2 bookparty

...

Konferencja Profectus 28 – 29 maja 2016, Kraków

W dniach 28 – 29 maja mieliśmy przyjemność uczestniczyć w V Konferencji Trenersko – Coachingowej Profectus w Krakowie. Wysłuchaliśmy wielu ciekawych wykładów oraz wzięliśmy udział w warsztatach. Uczestnicy konferencji mieli okazję zapoznać się z profilami motywacyjnymi Reiss Motivation Profile na naszym stanowisku.

konferencja_profectus

...

Współpraca z Forum Mentorów

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z programem III Konferencji Forum Mentorów “Mentoring w biznesie czyli jak rozkwita firma”. Forum odbędzie się 29 czerwca 2016 roku w Olivia Sky Club w Olivia Business Centre.

forum_mentorow

...